• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Bilgilendirme Eğitimi

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group
Değerli grup üyeleri,

Grubumuzu kurma amaçlarından biri olan çevre mühendislerinin değerlerine sahip çıkma ve sürekli gelişim çerçevesi içinde grup üyelerimizin kariyer gelişimine katkıda bulunak istedik, bu amaçla grup üyelerimiz için eğitimler planlamaktayız.

Bu amaçla değerli grup üyemiz ayrıca gönüllü eğiticilerimizden sn. Zeynep Akgün ve kıdemli bir baş denetçi meslektaşımız siz değerli grup üyelerimiz için ilk aşamada ISO14001 Çevre Yönetim Sistemi Bilgilendirme Eğitimi düzenlemeyi planlamaktadır. Eğitimi gerçekleştirip gerçekleştirmeme konusunda fikir sahibi olmak ve talebi ölçmek için sizlerden katılıp katılamayacağınız bilgisini rica ediyoruz.

Bu kapsamda şimdilik planlanan eğitim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Eğitim ücreti : 150 TL + KDV (Ücrete sertifika,döküman ve yemek ücreti dahildir.)
Tarih : 13 Şubat 2010
Yer : Eğitim yeri planlama aşamasındadır. (Eğitim yeri İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy bölgesi düşünülmektedir.)

Katılacak arkadaşlarımızın;

1 - Ad Soyad
2 - Okul durumu (mezun, çalışıyor, öğrenci vb. durumu )
3- Okulu
4- iletişim bilgisi (mail ve telefon numarası)
gibi bilgileri bana fatihozcan@cmo.org.tr adresinden ulaştırabilirler.

Ayrıca bende bu özverili davranışından dolayı Zeynep Akgün ve diğer baş denetçi meslektaşıma teşekkür ediyorum.

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda bu eğitimlerin devamını getirmek, ayrıca gönüllü arkadaşların bizlere yardımcı olması durumunda seminerler vermek istiyoruz.

ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi eğitimi vermeyi düşünüyor musunuz? Çünkü ben bu eğitimi almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Birde kalite kontrol bölümünde çalışmak için bu eğitimi almam gerekiyor mu yoksa başka bir eğitim mi almalıyım?

Kalite kontrol biraz daha farklı bir alan bu eğitimler firmanın tüm işleyişini ve kordinasyonunu kapsıyor..
14001 eğitimini gerçekleştirdikten sonra diğer eğitimleride planlıyoruz tabi ki..