• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Bilgilendirme ve İç Denetçi Semineri/ANKARA

Sadiye Yüce

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Değerli Üyelerimiz,

Ankara Şubemiz tarafından 11-12-13 Eylül 2009 tarihlerinde ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ BİLGİLENDİRME VE İÇ DENETÇİ EĞİTİMİ gerçekleştirecektir

Eğitim ile ilgili bilgiler aşağıda ilgilerinize sunulmuştur.

Eğitime katılmak isteyen Üyelerimiz, şubemize aşağıdaki iletişim adreslerinden kayıt yaptırabilirler.

Saygılarımızla,

İletişim telefonu: 419 80 76

e-posta: cmoankara@cmo.org.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Eğitimin Konusu : ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ BİLGİLENDİRME VE İÇ DENETÇİ EĞİTİMİ

Eğitim Tarihi : 11-13 Eylül 2009

Eğitimin Yeri : TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Eğitim Salonu

Eğitim Ücreti :

o Üyeler (Borcu Olmayan) : 375 YTL

o Üyeler (Borcu Olan) : 600 YTL

o Öğrenciler (Lisans) :187.5 YTL

o Diğer : 750YTL

Banka Hesap No : T.C. İş Bankası; 4213 - 0744819

Ücrete Dahil Olanlar : Öğle yemeği, ara ikramlar, eğitim notları, katılım belgesi ,sınavdan başarılı olanlara başarı belgesi

Eğitime Katılım Koşulu : Genel Katılıma Açık Eğitim

Katılım Koşulları :Sadece iç denetçi eğitimine katılmak isteyenler için temel eğitim katılım belgesi istenmektedir.