Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ISO 14001 - Derleme

Konu, 'ARŞİV' kısmında WalkMan tarafından paylaşıldı.

 1. WalkMan

  WalkMan CMNet Üyesi

  Arkadaşlar, Yönetim Sistemleri bildiğimiz üzere tesislerde çalışan arkadaşlarımız için önemli olabilmektedir. Bu konuda birbirimizin gelişmesine katkıda bulunmak edindiğimiz tecrübe ve paylaşımlarla sağlanabilir. Bu sebeple bu konularda çalışan ve/veya elinde yardımcı kaynak bulunan arkadaşlarımızın katkıda bulunmasını sağlamak amacıyla bu başlığı açıyorum. Mevcut konular altında çok değerli paylaşımlarımız var ancak bir çoğu 2009 tarihli. Tabi ki revize olmadıkça Yönetim Sistemi değişmiyor belki ancak yeni ve güncel paylaşımların yapılabileceği kanaatindeyim. Bu sebeple bu başlık altında, bu konuda paylaşmak istedikleriniz varsa yayınlamanızı rica ediyorum. Bu dosya paylaşımı olur, eğitim notları olur veya edindiğiniz ve dikkat edilmesi gerektiğini düşündüğünüz kişisel deneyimler olur farketmez.
  İlgi gösteren arkadaşlarımıza şimdiden teşekkürler.
  Mümkünse teşekkür mesajları atmayalım, bunun yerine mesajı beğen ifadesine tıklamamız yeterlidir.
  Derleme amaçlı açıyorum bu başlığı. O yüzden yorumlardan ziyade paylaşımlar daha yararlı olacaktır.
   

İlginizi Çekebilir

TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?