• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Iso 14001 kapsamı ea kodları tablosu

mehmetmg487

Kayıtlı Kullanıcı
ISO 14001 yeterlilik analizi için EA Kodları tablosuna ihtiyaç vardır. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.. (ÖR: EA 01 koduna karşılık gelen faaliyetler, bu faaliyetleri çevre etkisi, çevre boyutu ve faaliyetin hangi yasal sorumluluklara (Yönetmeliğe, kanuna, mevzuata) göre yapılacağı)

Şimdiden teşekkürler..

İyi çalışmalar..

Aradığınız ekteki döküman mı emin değilim ama bu gibi geldi bana.

Ekli dosyalar

• EA Tablo.pdf
    197.5 KB · Görüntüleme: 322
Teşekkürler Fatih Bey.

Fakat istediğim tam olarak bu değildi. Şöyle açıklayayım. İş Güvenliğinde firmaların faaliyetler kodlarına (NACE) karşılık gelen faaliyet açıklaması ve yanında tehlike sınıfı yazan bir tablo vardır. Nace kodları tablosu şeklinde.

Bu tablonun Çevre için olanı da EA Kodları Tablosu. Aynı sistemle, ilk sekme EA kodu, yan sekme faaliyet, yan sekme çevre etkisi, yan sekme çevre boyutu, son sekme de ilgili mevzuat, yönetmelik, vs. şeklinde bir tablo aradığım.

Çevre yönetim sistem yeterliliği almak için bu tabloya ihtiyacım var.

İyi çalışmalar..

Mehmet Bey,ISO 14001 için farklı NACE kodları bulunmamaktadır.Fatih Bey'in gönderdiği dokümandan yararlanabilirsiniz.
İyi Çalışmalar,

gül hanım ben anladım aslında olayı, büyük ihtimalle mehmet bey 17021-2 hazırlığı yapan bir firmada, Türkak ve diğer akreditasyon kuruluşları böyle bir tablo istiyor akreditasyondan geçmek için