• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Iso 14001 uygunluk değerlendirmesi örneği

TolgaK.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
AFFA KALİTE
Arkadaşlar denetim sırasında denetçi bayan; 4.5.2 maddesi gereğince uygunluk değerlendirmesi yapmamızı istedi ve majör hata yazdı? Elinde uygunluk değerlendirme raporu ya da formu olan rica etsem paylaşabilir mi?

Elinizde standart var mı desen daha iyi olurdu :) standardı oluşturmak için örnek arıyorurz ve hep eskilerin var yeni revizyonun yok eğer sizdeki yeni revizyonsa paylaşabilirseniz sevinirim

İşletme olarak tabi olduğunuz her bir yönetmelik için uygunluğun değerlendirilmesi tablosu hazırlamanız gerekiyor,
şablon aşağıdaki gibi;

@TolgaK.

upload_2016-10-27_14-26-40.png

Merhaba,

Çevresel risk ve fırsat tablosu örneği var mı? 2015 revizyonda çevresel risk ve fırsat tablosunu istiyorlar. Bende risk tablosu var ancak fırsat kısmını nasıl eklemem gerektiğini bilmiyorum.

Günaydın,

2015 revizyonu ile birlikte yaşam döngüsü kavramı getirildi. bu konuda çalışma yapan arkadaşlar var mı? nasıl bir yol izlediniz?

Çevre mevzuat tablonuz var mı ? Bende olan sadece mevzuat isimleri ve tarihleri şeklinde bir tablo. Ancak yönetmeliğin maddelerini de gösteren bir tabloya ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misiniz? Benim hazırladığım ektedir.

Merhaba @toprak,
Çevre mevzuatı örnek tablo ektedir.

Ekli dosyalar

• Çevre Mevzuatı Takip Listesi.xls
    35.5 KB · Görüntüleme: 920
@Arifs

Teşekkür ederim paylaşımınız için, tablonun dolu halini istemiştim :utan: ama hallettim gibi az kaldı, baya zaman alıyor.

arkadaşlar merhaba,
Çevre boyut değerlendirme analizim mevcut ancak denetçi çevre risk analizi istedi 14001:2015 versiyonuna göre uygunsuzluk yazdı. Bunun için elinde örneği olan var mı? Ham madde kullanm vb ile ilgili riskler olmalıymış. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

@TolgaK.
merhabalar siz uygunluk değerlendirme tablasu oluşturmadınız mı? sizin işletmenizi bağlayan yasal şartlar nelerdir bunları belirten ve bu şartların takibini neye göre yapacağınızı belirten bir tablonuz yok mu? yoksa siz uygunluğun değerlendirlmesi konusunumu anlamadınız?