• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Iso 14064-kisim 1. sera gazi emisyonlari envanteri ve karbon... (istanbul)

ilkermihci

Kayıtlı Kullanıcı
Talep üzerine https://www.cevremuhendisleri.net/C:\Users\UENCO03\Desktop\egitim duyuru.jpgISO 14064-KISIM 1. SERA GAZI EMİSYONLARI ENVANTERİ VE KARBON AYAKİZİ HESABI UYGULAMALI EĞİTİMİ 27 - 28 Aralık 2012 tarihinde Kartal Titanic Otel' de yeniden düzenlenecektir. Eğitimin sonunda katılımcıların, kurum ve kuruluşlarının karbon ayakizi hesabını uygulamalı olarak yapabilecek seviyede olmaları hedeflenmekte olup ayrıca katılımcılara "katılım sertifikası" verilecektir.

Detaylı bilgi için; 0 216 311 90 92 (Dahili: 612 ve 122) no' lu telefondan veya ilker.mihci@kamtas.com.tr ve ozge.gokmen@kamtas.com.tr adreslerinden e-mail yoluyla bize ulaşabilirsiniz.
Eğitim Ücreti: 750 TL + KDV (Aynı firmadan 3 ve üzeri katılımcılar için %10 indirim)

Merhaba Fatih Bey, genelde çevre mühendislerinin katıldığı ve fiyatlarının piyasaya göre normal olduğunu düşündüğümüz bir eğitim olduğu için ilave bir indirim uygulamayı henüz düşünmedik:) ama bu siteden ilanımızı görüp bireysel katılım düşünen arkadaşlara fiyat konusunda bir miktarda olsa yardımcı olabiliriz. Ayrıca cevremuhendisleri.net vasıtasıyla bu ilanı arkadaşlara iletmemizi sağlayan bir platform oluşturduğu için site kurucularına ve yönetimine teşekkür ederiz, başarılarının devamını dileriz.