• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim ISO 22000:2018 Uyum Süreci Eğitimi

Arkadaşlar firmalarda gıda dahil bütün sistemlere adapte edilmek üzere eski standart olan 22000:2005 versiyonu değiştirilmektedir. 22000:2018 sistemi 9001:2015 ve 14001:2015 'e uyumlu hale getirilmesi ve madde güncellemesi yapılması gerekir. Bu nedenle , 26 Şubat tarihinde Adana'da Aliment Mühendislikte eğitim verilecektir.

Eğitim Ücreti 500 TL'dir
egitimduyuru.jpg

22000 demi 10 madde oldu Mervan bey kalite ve çevre gibi?

Mantıklı bir hamle olmuş entegrasyonu daha kolay olur el kitabı, prosedür proses va. İçin teşekkürler bilgi için✋?

Rica ederim Murat Bey , tabi 2005 versiyonunu diğer sistemlere entegre edilmesi zordu . Güzel oldu bu güncellemeyle .İyi çalışmalar :)