• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Iso 45001 i̇ş güvenliği yönetim sistemi temel ve i̇ç tetkikçi eğitimi

26-27 Nisan 2021 tarihlerinde Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Eğitim Salonunda ISO 45001 İş Güvenliği Yönetim Sistemi Temel ve İç Tetkikçi Eğitimi yapılacaktır. Eğitim ile ilgili geniş bilgi ektedir. Eğitim sonrası online sınav uygulaması yapılarak başarı olan arkadaşlarımıza İç Tetkikçi Belgesi verilecektir. Başarısz adaylar Temel Eğitim Katılım belgesi alacaklardır. Ayrıca CMNET aracılığı ile eğitime katılacaklara % 15 indirim yapılacaktır.
_26 27 NİSAN ISO  45001 .jpg

Ekli dosyalar

• 1649096975826_26 27 NİSAN SIO 45001 Afiş-sıkıştırıldı.pdf
    92.7 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme: