• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Iso 50001 enerji yönetim sistemi eğitimleri

Selma Akdoğan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi
Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi ve Ege Bölgesi Sanayi Odası İşbirliğinde, 20 - 21 Mart 2015 tarihlerinde ‘ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Farkındalık ve Uygulama Eğitimi’, 01- 02 Nisan 2015 tarihlerinde ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi İç Tetkikçi Eğitimi’, 11-15 Mayıs 2015 tarihlerinde ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Baş Tetkikçi Eğitimi düzenlenecektir. .
Eğitimlerin içeriği ekte yer almaktadır.
Eğitimler minimum katılımın sağlanması halinde gerçekleştirilecektir.
Katılım Ücretleri :
ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Farkındalık ve Uygulama Eğitimi; 20-21 Mart 2015
ÇMO Üyeleri: 450 ₺
EBSO Üyeleri: 450 ₺
Diğer Katılımcı: 800 ₺
Son Başvuru Tarihi: 16 Mart 2015
ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi İç Tetkikçi Eğitimi; 01-02 Nisan 2015
ÇMO Üyeleri: 600 ₺
EBSO Üyeleri: 600 ₺
Diğer Katılımcı: 950 ₺
Son Başvuru Tarihi: 24 Mart 2015
ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Baş Tetkikçi Eğitimi; 11-15 Mayıs 2015
ÇMO Üyeleri: 1950 ₺
EBSO Üyeleri: 1950 ₺
Diğer Katılımcı: 2250 ₺
Son Başvuru Tarihi: 05 Mayıs 2015
ÇMO Üyelerinin aidat borcunun ödenmiş olması gerekmektedir
Eğitim kesin kayıt işleminin gerçekleştirilmesi için başvuru ile birlikte eğitim ücretinin yatırılmış olması gerekmektedir.
Eğitime katılmak isteyen meslektaşlarımızın son başvuru tarihine kadar ekte yer alan ön kayıt formunu doldurarak Şubemiz (cmoizmir@cmo.org.tr) adresine iletmeleri gerekmektedir. Ayrıntılı Bilgi için; izmir.cmo.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Bilgilerinize sunar, katılımınızı bekleriz.
Saygılarımızla.

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi