• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Iso 9001, 14001, 45001, 50001, 19011 eğitimleri

EĞİTİM KONUSU: ISO 9001, 14001, 45001, 50001, 19011 Eğitimleri
  1. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi
  2. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi temel Eğitimi
  3. ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitimi
  4. ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Temel Eğitimi
  5. ISO 19011 İç Denetçi Eğitimi
Eğitim tarihleri ve ücretleri aşağıdaki gibidir.
Eğitim AdıTarihÜcretBelge Durumu
ISO 9001, 14001, 45001 Dokümantasyon Temel Eğitimi3-4 Haziran 2023₺1350 + KDV: ₺1593Eğitimi tamamlayanlara katılım belgesi düzenlenecektir. *
ISO 50001 Dokümantasyon Temel Eğitimi5 Haziran 2023₺50 + KDV: ₺885Eğitimi tamamlayanlara katılım belgesi düzenlenecektir. *
ISO 19011 İç Denetçi Eğitimi10-11 Haziran 2023₺1350 + KDV: ₺1593Eğitimi tamamlayıp sınavda başarılı olanlara iç denetçi başarı belgesi düzenlenecektir. *, **
* ISO 9001, 14001, 45001 yada 50001 konularında iç denetçi yetkinliği kazanmak isteyen üyelerimizin ISO 19011 eğitimi alarak sınavda başarılı olması gerekmektedir.
** Exemplar Global onaylı İç Denetçilik belgesi talep eden üyelerimizin belge ücreti olarak ilave ₺1500 ödemeleri gerekmektedir. Exemplar Global onaylı ve onaysız eğitim içeriğinde hiçbir değişiklik bulunmamaktadır.

Eğitim kaydı için aşağıdaki adımlar izlenecektir;
Eğitime katılmak isteyen üyelerimiz aşağıda yer alan ilgili ön kayıt formunu doldurduktan sonra; kurumsal üyelerimiz isim soyismi ve firma bilgilerini, şahıs olarak katılacak üyelerimiz isim soy isim, TC kimlik numarası, adres bilgilerini info@qsi.com.tr adresine göndermesi gerekmektedir. Firma tarafından fatura kesilecek ve fatura üzerinde belirtilen IBAN hesabına ödeme yapılması istenecektir.

Ön kayıt formu:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Eğitim Afişi
qsi-iso_paket_3-4Haziran.jpeg

Son düzenleme:
Bu belgeleri nerelerde kullanabiliyoruz?
Çevre sektöründe hangi alanın ihtiyacını karşılamaktadır?

Önceki cevapları görüntüle…
Muzaffer KOÇBu yönetim sistemlerini halihazırda uygulayan firmalar personeli eğitmektense bu bilgiye sahip personel tercih edebiliyor. Ayrıca defalarca bu eğitimlere katılmış bir kişi olarak söyleyebilirim ki çalıştığınız yerlere bakış açınızıda değiştiriyor. Bu eğitim özelinde övgü olarak anlaşılmasın sözlerim, eğitimi nereden alırsanız alın iyi bir firmadan alırsanız sizlere katma değeri olacaktır.

ISO 9001, 45001, 50001 ve 14001 için iç denetçi olmak için tek bir 19011 eğitimi yeterli midir? Ayrıca firmalar tarafından iç denetçi eğitimi olan belgeli mühendis mi talep ediliyor?

Eğitim tarihleri ile alakalı olarak bilgi verebilir misiniz?

Merhabalar. Son kayıt tarihi hangi gün acaba?

merhabalar,
yakın zamanda kurumsal karbon ayak izi hesaplama eğitimi gündem de midir?
teşekkürler

Merhaba 9001 14001 45001 eğitimleri aldım kalite yöneticisi olarak bir firmada yeni başladım. Firma ısıcam üretimi yapıyor beraberinde pvc ve alüminyum doğrama da yapılıyor. Yakın zamanda denetim için gelineceğine dair mail aldım tse den. Nasıl ilerleyebilirim? Neler yapmalıyım? 14001 hakkında hem de pek tecrübem yok. Denetimde sıkıntı yaşamak istemiyorum. Nasıl bir hazırlık yapmalıyım? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Anonim (a6ee)Bu denetimlerin iki ayağı var, dokümante edilmiş bilgi ve uygulama.

Öncelikle standartları açın ve hangi maddeleri için dokümante edilmiş bilgi zorunlu bunları çıkarın. Eğer bu taleplerde eksiklik var ise uygunsuzluk ile sonuçlanacaktır.

Daha sonra dokümante ettiğiniz bilginin uygulanması vardır. Standart planlarınızı uygulamanızı ister ve denetçiler, bunu saha turlarıyla yada mülakatlar ile doğrulamaya çalışır.