• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Iso 9001, 14001, 45001, 50001, 19011 eğitimleri

EĞİTİM KONUSU: ISO 9001, 14001, 45001, 50001, 19011 Eğitimleri
  1. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi
  2. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi temel Eğitimi
  3. ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitimi
  4. ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Temel Eğitimi
  5. ISO 19011 İç Denetçi Eğitimi
Eğitim tarihleri ve ücretleri aşağıdaki gibidir.
Eğitim AdıTarihÜcretBelge Durumu
ISO 9001, 14001, 45001 Dokümantasyon Temel Eğitimi3-4 Haziran 2023₺1350 + KDV: ₺1593Eğitimi tamamlayanlara katılım belgesi düzenlenecektir. *
ISO 50001 Dokümantasyon Temel Eğitimi5 Haziran 2023₺50 + KDV: ₺885Eğitimi tamamlayanlara katılım belgesi düzenlenecektir. *
ISO 19011 İç Denetçi Eğitimi10-11 Haziran 2023₺1350 + KDV: ₺1593Eğitimi tamamlayıp sınavda başarılı olanlara iç denetçi başarı belgesi düzenlenecektir. *, **
* ISO 9001, 14001, 45001 yada 50001 konularında iç denetçi yetkinliği kazanmak isteyen üyelerimizin ISO 19011 eğitimi alarak sınavda başarılı olması gerekmektedir.
** Exemplar Global onaylı İç Denetçilik belgesi talep eden üyelerimizin belge ücreti olarak ilave ₺1500 ödemeleri gerekmektedir. Exemplar Global onaylı ve onaysız eğitim içeriğinde hiçbir değişiklik bulunmamaktadır.

Eğitim kaydı için aşağıdaki adımlar izlenecektir;
Eğitime katılmak isteyen üyelerimiz aşağıda yer alan ilgili ön kayıt formunu doldurduktan sonra; kurumsal üyelerimiz isim soyismi ve firma bilgilerini, şahıs olarak katılacak üyelerimiz isim soy isim, TC kimlik numarası, adres bilgilerini info@qsi.com.tr adresine göndermesi gerekmektedir. Firma tarafından fatura kesilecek ve fatura üzerinde belirtilen IBAN hesabına ödeme yapılması istenecektir.

Ön kayıt formu:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Eğitim Afişi
qsi-iso_paket_3-4Haziran.jpeg

Son düzenleme:
  1. Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi
  2. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi temel Eğitimi
  3. ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitimi
3 ayrı sertifika olacak

Sertifikalandırma aşağıda ki gibi olacaktır.

1. ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 - Bir entegre sertifika
  2. ISO 50001 - Ayrı sertifika
  3. ISO 19011 - Ayrı sertifika

merhabalar ISO 9001,14001, 45001 temel eğitimlerinden sonra sınav yapılacak mı?

merhabalar ön kayıt formunu doldurup gönderdim ama sonrasında ne yapacağımı çok anlayamadım bana herhangi bir mail gelmedi ödeme vs nasıl olacak acaba

burcu00me katılmak isteyen üyelerimiz aşağıda yer alan ilgili ön kayıt formunu doldurduktan sonra;
  • kurumsal üyelerimiz isim soyismi ve firma bilgilerini,
  • şahıs olarak katılacak üyelerimiz isim soy isim, TC kimlik numarası, adres bilgilerini
info@qsi.com.tr adresine mail ile göndermesi gerekmektedir.

Firma tarafından fatura kesilecek ve fatura üzerinde belirtilen IBAN hesabına ödeme yapılması istenecektir.

Önceki cevapları görüntüle…
burcu00Meslektaşımın söylediği gibi QSİ bilindik bir firmadır. Ayrıca bunca yıllık meslek hayatımda e-devlet onaylı ISO belgesi isteyen firma duymadım. Bu eğitimlerden edinmeniz gereken en önemli kazanım sistemlerin nasıl kurulduğu ve gereklilikleridir. İyi bir eğitim almazsanız istediği kadar e-devlet kaydı olsun sertifikanın faydası olmaz kimseye.

Merhabalar; eğitimin yapılacağı zaman katılımı nasıl yapacağız acaba

ISO 19011 İç Denetçi kayıtları devam ediyor. Eğitime katılmak isteyenlere duyurulur. İlk mesajda yer alan ön kayıt formunu kullanabilirsiniz.

iso 19011.jpeg