• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Istanbul 'da cmnet üyeleri buluşuyor [kamuoyu yoklaması]

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group
Arkadaşlar,

Bu konuyu açmamın nedeni olası bir istanbul buluşmasına kimlerin katılabileceğini öğrenmek içindir. Ay itibariyle buluşma muhtemelen iftar olarak düzenlenebilir.

Mekan, Zaman önerilerinizi bekliyor ve olası bir buluşmaya katılıp katılmayacağınızı bildirmenizi istiyoruz. iftar programı olması ihtimali içinde görüş bildirirseniz memnun olurum..

@Fatih Özcan

Ben onu düştüm :)

@CMNet Okuru

Ahmet Bey haklısınız ama o anket ön araştırma içindi, işte bahsettiğiniz 3 tarihi neye göre belirleyecektik ? Çokça talep olan tarihleri ele alacağız :) Şuan için 27 sini seçen arkadaşlarla konuştuk ve ayın 28. Pazar günü uygun görünüyor. Aksilik çıkmaz ise şimdilik kesine yakın olan tarih 28.07.2013

Günü ve mekanı söyleyin orada olurum. Daha Mühendis olamadım ama hepimizde mühendis olmayalım zaten demi öğrenci de serpiştirelim ki homojen bir karışım olsun :)

Arkadaşlar Moda iskelesinde iftar programı yok ve rezervasyon almıyorlar. Bilginize.. Sosyal Tesisler ve Koruların bir kısmı tadilatta diğerleri de ramazanın ilk haftasından itibaren rezervasyonları tükenmiş.

Alternatif olarak . Kalamış ve Fenerbahçe sosyal tesislerinde yer var.

@Murat Erdem

moda iskelesini geçen hafta aradığımda 5 6 kişi üzeri rezervasyon alamadıklarını söylemişlerdi. Sanırım ızgaraları ve mutfak personelleri yetiştiremiyormuş. Demekki komple kaldırdılar iftarı..

arkadaşlar mümkünse ulaşımı rahat bir yerde olsun :kötü: dışardan gelenler var hani :uzgnm:

@Gülay Kudret Birdal

Bu yüzden beykoz korularından falan hiç bahsetmiyorum bile, oysa orda çok güzel yerler var. Göksel Bey olmasa uygun olan yerlerden birini seçeceğiz artık.

Öncelik Bostancı olsun. Bana fark etmez her yere gelirim ben ama bostancıdan sonra birde caddebostan yapmayalım :)

Fırsat sitelerinde çok güzel mekanlar var acaba onlardan ayarlanabilir mi ? İşte kişi sayısı belli olmayınca zor çünkü peşin ödemek gerekiyor. :(