• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Istanbul 'da cmnet üyeleri buluşuyor [kamuoyu yoklaması]

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group
Arkadaşlar,

Bu konuyu açmamın nedeni olası bir istanbul buluşmasına kimlerin katılabileceğini öğrenmek içindir. Ay itibariyle buluşma muhtemelen iftar olarak düzenlenebilir.

Mekan, Zaman önerilerinizi bekliyor ve olası bir buluşmaya katılıp katılmayacağınızı bildirmenizi istiyoruz. iftar programı olması ihtimali içinde görüş bildirirseniz memnun olurum..

Kalamış veya Fenerbahçe'de çok güzel olur ama buraya gelenlere (uzak ve avrupa yakası) özel olarak eşlik etmek gerekebilir. Gerçi bir taksiye binip söyleyince, Rıhtım'dan 5-10 dakikada filan götürür. Bostancı'da da olur.

Fakat ben şimdi Moda İskelesi ile görüştüm. Çok yoğun olduklarından dolayı rezervasyon almıyorlar. Ancak görüştüğüm kişi bana şöyle bir alternatif sundu; "buluşmadan 1 saat önce birisi gelir, yerleri ayırtır, gelenleri bekler." dedi. Yer ancak böyle ayarlanabilir. Bunun dışında yemek olarak fix menü yok, yemekler oradan normal olarak söylenecek. Bu şekilde oluyor yani.

İsterseniz 1-2 gün daha düşünelim bunu. Ben Kadıköy'de uygun bir yer bulabilirim ama bir çok yerde sıkıntı var çünkü Ramazan ayından dolayı çok yoğun mekanlar. Ayrıca pahalı olan mekan da çok var. Dediğim gibi düşünelim iyice.

Kadıköy'den vapurla Beşiktaş'a geçmek çok kolay ve rahat ulaşım zorluğu da yok. Benim gibi Kadıköy ve çevresinde olanlar için bu sorun değil. Zira, Beşiktaş çok uygun bir yer iyi seçim olur yani ama uzaktan gelenler için sıkıntı olacaktır. Hadi geldi diyelim, geri dönmesi de zor olacak.

Biz gene de düşünelim mesela soralım;

Arkadaşlar, kimler nereden gelecek yazabilir mi?

@CMNet

Evimin önünden geçiyodu mis gibi :suspus:
Kimler var izmitten özel aracıyla giden olursa fazla yer kaplamam beni de alsınlar :komik:

@CMNet

Bence helikopter kiralayalım daha ucuza gelir o_O hiçbir taksici kabul etmez bence o kadar yolu

Üsküdar'ı tavsiye edebilirim. Metrobüs, Deniz ulaşımı, Otobüs, Dolmuş ve Taksi yönünden zengin bir ulaşım kanalına sahip. Anadolu ve Avrupa'dan gelecekler için kolaylık olur kanaatindeyim. Genelde sahil civarında iftar için fiyatlar 20 TL'den başlıyor en son Filizler'de 55 TL'yi gördüm.

Unutmadan, rezervasyon olayına da dikkat etmek gerekiyor; malum İstanbul birazcık kalabalık bir şehir :)

@Gülay Kudret Birdal

tarih kesinleşsin eğer gün bana uyarsa arabamla gelirim ben. sizleri de bırakabilirim dönüşte.

@Gülay Kudret Birdal

şu gibisi de olmasa iyi olacaktı :) Kesin tarihi ve mekanı bana öğrendiğinizde bildirir misiniz?