Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İstanbul - Staj (büro stajı)

Konu, 'ARŞİV' kısmında Kübra Ertaş tarafından paylaşıldı.

1. Kübra Ertaş

Kübra Ertaş CMNet Üyesi

Namık Kemal Üniversitesinde 2.sınıf öğrencisiyim. Kendi evim Tekirdağ'da olduğu için orda staj yapmayı düşünmüştüm başta, fakat ailem İstanbul'da olduğu için İstanbul'da da kalma imkanım var tabi :) Hangi ilde neresi faydalı olacaksa orda bulunurum iki seçeneğim var sonuçta:) Fikir ve önerilerde bulunabilir misiniz ?

Stajla alakalı detay gerekirse; 3 alanda staj yapmamız lazım, büro, lab, arıtma. Ben arıtmayı en son yapmayı düşünüyorum bilgilerin birikmesi için. bu sene büro stajına ağırlık vermek istiyorum. Büro +lab da olabilir tabi.

Büro Stajı : Bürolarda projelerin standartlara göre hazırlanmasını öğrenmek, su, hava ve
    toprak kirlenmesi, halk ve endüstri sağlığı ile ilgili projelerin hazırlanmasında arazi
    çalışmalarının yapılmasını öğrenmek üzere yapılır.

İlginizi Çekebilir

20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?