Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı hk. duyuru

Konu, 'ARŞİV' kısmında Tuğçe Kökbaş tarafından paylaşıldı.

1. Tuğçe Kökbaş

Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan protokol gereği 2013 yılında yapılacak ikinci ve üçüncü “işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı” sınavları, 18 Ağustos 2013 Pazar ve 23 Kasım 2013 Cumartesi günleri yapılacaktır.

1- Söz konusu sınavlarla ilgili uygulama duyurusu,
    - İkinci sınav için 01 Temmuz 2013 tarihinde;
    - Üçüncü sınav için 07 Ekim 2013 tarihinde kamuoyu ile paylaşılacaktır.
    2- Eğitimlerin bitiş tarihi ikinci sınav için (Örgün eğitim bitiş tarihi) 30 Haziran 2013, üçüncü sınav için (Örgün eğitim bitiş tarihi) 06 Ekim 2013 ’dür.
    3- 18 Ağustos 2013 Pazar ve 23 Kasım 2013 Cumartesi günü yapılacak “işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı” sınavları müfredat-mevzuat konuları daha sonra yapılacak duyuruda belirtilecektir.

Yetkilendirme Daire Başkanlığı
    İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü

İlginizi Çekebilir

41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...