İşyerinde başarılı olmanın sırrı!

qrafiqer

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
başarılı, özverili, çalışkan olabilirsiniz ama yalaka olmadığınız sürece işyerinde başarı zordur :)

Kübra Ertaş

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
başarılı, özverili, çalışkan olabilirsiniz ama yalaka olmadığınız sürece işyerinde başarı zordur :)
kendini sevdiremeyen, sempatik olmayan insanlar, kendini sevdiren sempatik insanlara yalaka diyebilmekte. tabiki de cıvık yalakalar vardır da bence işyerinde kendini sevdiremeyen yani sempatik olmayanların başarısı zor, bu da gayet doğal

Erhan Akkuş

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
kendini sevdiremeyen, sempatik olmayan insanlar, kendini sevdiren sempatik insanlara yalaka diyebilmekte. tabiki de cıvık yalakalar vardır da bence işyerinde kendini sevdiremeyen yani sempatik olmayanların başarısı zor, bu da gayet doğal
Katılıyorum Kübra hanım sempatik ve sevecen olmak çoğu somurtkanlar tarafından yalakalık ve çekememezlik olarak tepki gösterilebiliyor:)

qrafiqer

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
ilginç, işden anlamayıp sempatiklikle ve kendini sevdirmekle başarı sağlamak ...

Kübra Ertaş

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
ilginç, işden anlamayıp sempatiklikle ve kendini sevdirmekle başarı sağlamak ...
sempatik insanlar işinde başarılıdır diye birşey söylemedim ben, sempatik olmayanların dezavantajının katca fazla olduğunu anlattım ayrıca sempatik insanlar işten anlamıyor diye çarpık bir doğru olamaz.
yani asıl ilginç sempatikliğe işten anlamayan deyimini sığdırmak