• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İşyerinde çevre eğitimi dökümanı

Fatma A.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
atık yönetimi
çevre görevlilerinin aylık rutin yapmaları gereken genel çevre eğitimi ile ilgili dökümanı olan varsa paylaşırsa sevinirim teşekkürler

Aylık çevre eğitimi yoktur. Yıllık min 1 defa yapmanız gereken eğitim vardır. Bakanlığın formatları arasında aylık yapmanız gereken değerlendirme raporu formatını bulabilirsiniz. Zira her firmanın bilgisi gizlilik dahilinde olduğundan direk raporu paylaşan arkadaş olur mu bilmiyorum.

her ay yapılan aylık değerlendirmede eğitim bilinçlendirme kısmını boş mu bırakıyorsunuz

---- Otomatik olarak birleştirilen çoklu mesaj ----

aylık değerlendirmeleri benim de istemem uygun değil ki hazırlıyorum fakat genel çevre ile ilgili bilinçlendirme vs görsellerin de olduğu her sınıf insanın anlayabileceği güncel bir dökümanı olan vardır diye düşündüm daha bilinçli olsunlar istiyorum sorumluluğum altındaki insanların

bilinçlendirme eğitimi kısmına verdiğiniz yıllık eğitim tarihini yazın ve verilen eğitim konularını yazın yeterli mesela genel çevre eğitimi, atık yönetimi, yükümlülükler vs vs

o zaman yıllık eğitim dökümanı istesem siz sunum vs mi yapıyorsunuz benim bahsettiğim kişi sayısı 225 o sebeple anlaşılması kolay bi doküman olsun çıktı alıp vereyim de istiyorum