• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İyi Forumlar.. :) | AtomCmyLMz

Cem Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Güneş Çevre Danışmanlık
Merhaba arkadaşlar... İsmim Cem Yılmaz... 18 Yaşına girmek üzereyim :) Şu anda Namık Kemal Üni. 1. Sınıf öğrencisiyim... 8Yıldır forum sistemleri kullanan biriyim.. Kendi web sitelerim kapanınca boş durmamak ve bilgilerimi tazelemek için yeni bir foruma üye olmak istedim.. Aklıma mesleğimle bi forum aramak geldi ve en uygun site olarak burayı buldum... Umarım her şey istediğim gibi olur... Zamanla birbirimizi tanırız..

İyi Forumlar

Arkadaş nasıl bir hızla yol almışsa sesli harfler gelmiş üstüne bir azimle mevzuat grup lideri başkanı başbakanı pirezin pirezintnınında şeyi olmuş ?

@Oğuzhan Keskin @Fatih Koçak

Napalım biraderlerim, o zamanlar boşluklu kullanıcı adı açılamıyordu :D CemYilmaz alacağıma 10 yıldır Counter-Strike 'ta kullandığım nicki alayım demiştim. Açtırtmayın bana sizin tozlu raflarınızı :D Oradan bi pelerinli_boga41 ve crazy_boy bulurum yoksa.