• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İzin başvurusu, emisyon verilerinin girilmesi hk.

Orhan Eskicioğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ALMERGROUP- AYTEMİZ PETROLCÜLÜK TİC. LTD. ŞTİ.
Merhaba arkadaşlar,

X firması için sistemden ilk defa izin başvurusunda bulunulacaktır. Emisyon parametrelerinde PAH,islilik, VOC gibi bazı parametreler yer alıyor. Bu parametreleri izin sistemi emisyon bilgileri kısmında girişini sağlayamıyorum. Hava kalitesi ölçümü adı altında bazı parametrelerin girişine müsaade ediliyor. Ancak hava kalitesi ölçümü de tesiste yapılmadı. Konu hakkında bakanlığı arıyorum ancak net cevap alamıyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan bir arkadaşımın tavsiye ve yardımına ihtiyacım var :)

Teşekkürler, hava kalitesi ölçümü yapılmadığını zaten belirtmiştim yazıda aslında ama siz farklı anladınız sanırım :)

Merhaba, Rica ederim..
Emisyon bilgileri kısmına giremediğiniz bazı parametrelerin, hava kalitesi ölçümü altındaki kısımda girişine müsaade ediliyor diye belirtmişsiniz, ben o şekilde algıladım o nedenle emisyon raporundan hiç bir parametreyi o kısma işlemeyin diye belirtmek istedim,
dediğiniz gibi biraz farklı algılamışım, umarım sorunuza yanıt açısından faydam dokunmuştur, iyi çalışmalar.. :):harika:

Merhaba tesisin emisyon raporu bize geldikten sonra kontrolünü nasıl yapmalıyız ?