• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Izin/lisans elveda

E

erdemciga

Yeniden bir kez daha (kac oldu saymakta zorlaniyorum her alti ay bir insallah bu son diyoruz ama) bir kez daha 6 aylik surecin sonuna geldik ...tum izin/lisans kullanicilarina yeni yilda bol sans diliyorum ...izin/lisans yenileme islemleri ile ilgili bir not yazmak istedim : oncelikle cevre bilgi sisteminde vergi nosu degisikligini gerceklestirilmesini saglayin ardindan cevre bilgi sisteminde yeni unvan , vergi no kontrollerini yapip basvurularinizi o sekilde iletin ...bir de cevre gorevlileri artik bakanlik cevre gorevlisini secmemeye dikkat edin ki basvuru sonrasi bu degisiklikleri yapmak oldukca guc ... bir diger nokta mutlaka basvurularim sayfasindan her bir tesis basvurularini kontrol edin , bugunlerde bol bol izin/lisans belgeleri iptal ediliyor haberiniz ola :)

yeni yil daha fazla mutluluk , saglik , para ...para...para... getirmesi dileklerimle ..

Hoscakalin (insallah bu son elveda olur ...ama tucev in egitimlerine gelmek isterim :) )