• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İzin lisans GFB sorgulama sayfası

Nazlıhan TOPÇU

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
.
Merhaba arkadaşlar, önceden web sayfasını hatırlamadığım izin lisans sorgula yazarak bulduğum bir sorgulama sayfası vardı bakanlığın.
Şuanda yazdığımda bulamıyorum.
Entegre çevre bilgi sisteminden dolayı sanarak yeni izin lisans sayfasını da kurcaladım bulamadım.
Atık gönderdiğim tesislerin lisanslarını sorgulamak için ne kullanıyorsunuz? bu site nereye kayboldu? bilen yardım edebilir mi?

Dilekçe örneği için teşekkürler.

Peki dilekçe örneğimde belirtilen ek Valilik Tespit Raporu Formatı yazıyor, bu formatın içeriğini biz mi doldurup dilekçeye ek olarak sunacağız? Çünkü rapor örneğini biraz inceledim de bilmediğim yerler var açıkçası..

@hasan140715

Her İl Çevreye göre değişir ancak dilekçe ile sunulmuyor. Siz bilgisayar ortamında hazır tutuyorsunuz Onlar geldiğinde istiyorlar genelde.

sisteme koordinatları nasıl yükleyecem? ben zaten başvuru aşamasında çevre şehirciliğe koordinatları belge olarak vermiştim kayıtlı dosya filan yok bende

@Haattiiccee

eÇED sistemine mi yüklemenizi istediler? Eğer öyleyse sistemi daha önce kullanmış bir arkadaştan cevap alalım.

@Haattiiccee

KML dosyası Google Earth programında oluşturuluyor. Son derece basit aslında. Aşağıdaki videodan hâlledebilirsiniz. Firmanın koordinatları yine aynı uygulamada yazmaktadır.

Maalesef bildiğim kadarıyla öyle bir hizmet olmadığını biliyorum.
Ancak firmanın lisansını veya hangi atık kodundan izin aldığını
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinden bulabilirsiniz.
Firmaların beyanını yaparken vergi numaraları veya isimden çağırma şeklinde bulmaya çalışılıyor.

Link şu anda hata veriyor daha sonra ulaşabilirsiniz

Atık kodunuza göre farklı filtreler uygulayıp istediğiniz konuda arama yapabilirsiniz.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Ben de bu üç linki kullanıyorum ;).Bu üç yerden tehlikeli, tehlikesiz ve ambalaj firmalarını aratabilirsiniz. Ekstra bilgi isterseniz firma ile görüşmek en kesin yol ?