• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Izin lisans java sorunu (belge tıklama veya sayfa geçememe)

Mahmut Cimşit

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
MAKİNE İHTİSAS OSB
iyi günler arkadaşlar izin lisans sayfasında bazı yerleri tıklanamayan arkadaşlar varmı?
chrome kullananlarda genellikle olan ve sayfada bazı bölgeler tıklanmıyor. Bu durum ile ilgili düzeltme yolu bilen arkadaşlardan fikirlerini almak istiyorum.

izin lisans sistemi ile ilgili explorer kullanın, chrome da sorun olabilir.

Kullanılması gereken web tarayıcısı: Internet Explorer 8.0 , Internet Explorer 9.0 (Beta Olmayan Versiyon)
Internet Explorer sürümünüzü kontrol etmek için; Tarayıcınızdan "Yardım -> Explorer Hakkında" menülerini takip ediniz.
Explorer sürümünüzü "Internet Explorer 9 Beta" versiyonuna yükselttiyseniz "Program Ekleme Kaldırma" menüsünden Explorer 9'u kaldırınız.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

artık explorer 8 mi kaldı win7 bile 9 ile başlatıyor işletim sistemini
bu sorunu yaşayanlar veyahut çözümünü bilen yok mu