• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İzin Lisans

@Rıdvan Kılınç

Ben, kendi izin lisans sayfamdan, izin lisans başvurusu kısmından, eksikliği gelen tesisimi seçtiğimde sayfanın üst kısmında kırmızı ile yazılı olduğunu gördüm.

arkadaşlar danışmanlık firmamızın kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapamıyorum . ancak bünyemizde ki çevre görevlileri giriş yapabiliyor. bu seferde sistemde danışman olarak atanan tesisler yok ortada. ben bu işi anlamadım. bakanlığı aradım sistem yeni yakında düzelir diyorlar bakalım inşallah.
aynı sıkıntı yaşayan danışman arkadaşlar var mı acaba

@Rıdvan Kılınç
ben su anda yükleme yapiyorum ve bir sorun yok...elektronik imza ile yukluyorum. sistemi degismis ama sorun yok.

e-imza sorunu herkesin çözülmemiş sanırım. biz e-imza ile 3 tane işletme protokolü yaptık bugün. fakat gelen ekran cok basit sadece pin girişi yapılıyor ve kaydetme işlemi yok. daha basit ve hızlı bir işlem oluyo ama neyi imzaladığına ve tarihine bakamıyorsun.. iyi mi kötü mü bilemedim..

Belge görüntülemek istediğimde belgenin görüntüleneceği küçük pencere diğer yazıların altında kalıyor, dolayısıyla herhangi bir belge görüntüleme şansım olmuyor. benzer durum yaşayan ve sorununu giderebilen oldu mu acaba?

int
@Nihal Ş. Aksoy
internet explorer'dan girmeyi dene ve javayı güncelle. sistemde öyle sorunlar olabiliyor.

İzinlisans sayfasında yayınlanan duyuru aşağıdadır.
24 'ünde yüklediğim evraklar görünmüyordu. Sizlerinde başına gelmiş olabilir kontrol ediniz.

ÖNEMLİ DUYURU 12.11.14
*Sistemin kapalı olduğu zaman göz önüne alınarak ek süreler verilmiştir.
*24.10.2014-27.10.2014 tarihleri arasında işlem yapanlar işlemlerini kontrol etmelidirler. İşlemi görünmeyenlerin tekrar işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
*Mobil imza kullanıma açılmıştır.

Arkadaşlar Merhaba,
GFB başvuru aşamasında olan bir tesis var. Tesis çevre izni kapsamında emisyona tabi şu anda. Kış ayında GFB'yi aldığımızda. çevre izni aşamasında emisyon ölçümü yapılması gerekiyor. Tabi bazı il müdürlükleri kış ayında/yağışlı günlerdeki ölçümleri kabul etmiyor. Sizce izin süreci nasıl değerlendirilir?
Not: PM10 ve çöken toz ölçümü yapılacak.

@Murat Akyüz

Murat Bey;

Aynı durum bende de söz konusu ne yapacagımı bilmiyorum bakanlığı aradım ancak telefonlara cevap vermemektedirler.