• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İzin Lisans

Siteye girebildin degil mi ? , Alt domain açmışlar ve alt domainlere www siz girilmesi gerekiyor . cevremuhendisleri.net / alt domain olarak örnegin murat.cevremuhendisleri.net gibi . Saygılar.

Biliyorum hocam, sağol. Teşekkürler tekrar :)
Ben sadece i yazıp enterlıyordum eskiden giriş giriş yapılıp kayıtlı olduğu için. Dikkat etmiyordum linke pek. Giriyor şu an :)

@Yasemin Aslantürk
onu bilmiyorum, mobil imza kullandığım için...ama zaten e-imzada sorun yoktu o yüzden sorun olacağını düşünmüyorum..

@Yasemin Aslantürk
öyle demeyin Yasemin hanım kalpten gidecektim, açık sistem şimdi tıkladım girdim..bilgisayar değiştirin isterseniz :)

Geçici Faaliyet Belge başvurusunda "Red nedeni ile yeniden başvuru" eklenmiş fakat yüklenmesi gereken belgelerde red nedeni ile yenileme dekontu da istiyor bu nedir?

@H. Mustafa Pekçetin

ÇEVRE İZİN VE LİSANS YÖNETMELİĞİ
Geçici faaliyet belgesinin iptali
MADDE 13
(3) Geçici faaliyet belgesi başvurusu reddedilen veya geçici faaliyet belgesi iptal edilen işletmeler; bir defaya mahsus olmak üzere, reddedilen veya iptal edilen başvuruya ait her bir çevre izni veya çevre izin ve lisans konusu için 19 uncu madde uyarınca belirlenen belge bedeli kadar ödeme yaparak tekrar müracaatta bulunur.