• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Izin lisansta işten ayrıl butonu çıkmıyor

D

Dilan Aslan

İzin lisans sistemimde işten ayrıl butonu çıkmıyor? Daha önce böyle bir şey başına gelen ve çözebilen var mı ?

@Dilan Hanım çıkıyor kontrol ettim explorerdan, diğerlerinde bazen bende de ikonlar çıkmıyor. Bundan kaynaklı değilse TR'de yaşıyoruz belki ay(ı)rılmışınızdır! Ayrılma tarihine bakın..
O da değilse şimdilik başka fikrim yok.

Merhaba, ben de buna benzer bi sorun yaşıyorum aslında. Hem size cevap vereyim hem de kendi sorumu sorayım buradan.
Az önce kendimi çevre görevlisi olarak girdim sisteme ve hemen yanında işten ayrıl seçeneği çıktı. Sanırım o konuda bir sıkıntı yok sistemde. Ama eğer firma sizi kendisi üzerinden çıkarmışsa sizin ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmıyordur belki. Sorun bu olabilir.
Benim de sıkıntım şu; kendimi çevre görevlisi olarak girerken sgk no yu yanlış girdiğimi farkettiğim için reddet e bastım. Ve bütün işlemleri yeniden yaptım. Şimdi o reddettiğim işlem de meslek bilgileri kısmında işe giriş ve çıkış tarihi aynı gün olarak görünüyor. Öylece duruyo yanı hiç bir yerden kaldıramıyorum da. Bunu bi çaresi var mıdır? Yoksa o hatamı hep böyle yüzüme vuracaklar mı? : )

Yardım için şimdiden teşekkürler, kolay gelsin herkese..

Ben problemimi çözdürdüm (: izinlisans2@csb.gov.tr bu adrese durumu mail attım 4 aydır bakanlıkta görüşmediğim kimse kalmamasına rağmen çözemediğim sorunu 120 saniyede falan çözdü mailin sahibi:D Sen de istersen durumu söyle elle müdahale edip silsin

Benim durumum çok acil görünmediği için öyle yazmaya utandım :/ bakalım çözerler umarım. Yardım için tekrar teşekkürler : )

Edit: Gerçekten çalışıyor : ) Sorunum 1 saat içerisinde çözüldü. İzin lisansta sıkıntı yaşayanlar izinlisans2@csb.gov.tr ya da izinlisans@csb.gov.tr adresine mail atarak sorunlarını çabucak çözebilirler ; )