• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Izin ve lisans belgesi yenilenmesi sorunu hk.

A. Kapdı

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Atık Avcıları Geri Dönüşüm
Arkadaşlar Merhabalar,

Çevre Danışmanlığını yapmakta olduğum firmanın Çevre İzin ve Lisans Belgesi 09.03.2016 tarihine kadar olmakta olup, yönetmelik gereği 180 takvim günü içinde yenilenmesi için başvurusu bulunulmalıdır, fakat ekteki problem ile karşılaşmaktayım.

Konu hakkında çevre ve şehircilik il müdürlüğünde muhatap-yardım edecek kişi bulamadım. Onlar kendi izinlisanslarından baktıklarında firmanın belge vs. lerini görebiliyorlar çünkü.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• izinlisans1.jpg
    izinlisans1.jpg
    93 KB · Görüntüleme: 86
sizin daha önce red edilmiş başvurunuz var mı? Eğer öyle bir basvurunuz varsa il çevrenin onu sistemden silmesi gerekiyor yoksa sistemde hala görünür o yüzden böyle bir sıkıntı yaşanmış olabilir

Arkadaşlar kapasite artışı nedeniyle yapılacak belge yenileme başvurusunda sistem üzerinde "tesis işlemleri - izin/lisans belge yenileme başvuru" başlığı altından giriş yaparak bilgileri güncellemiştim. Ancak dosya yükleme işlemlerine "Tesis işlemleri –İzinlisans Başvurları" başlığı altından mı devam etmem gerekiyor? Belge yenileme başlığı altında hiç bir işlem yapılamıyor artık. Belge yenileme işlemi yapan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.

Unvan değişikliği sebebi ile belge yenilemesi yapmıştım. "tesis işlemleri - izin/lisans belge yenileme başvuru"sundan yaptım. Oradan ünvan değişikliğini seçtim. Gerekli belgeleri yükledim. Sıkıntı çıkmamıştı. izinlisansa mail atmakta yarar var sistem ile alakalı bir sıkıntı da olabilir. @jn6zo

@Servin Uludağ izin lisansa mail attım fakat yenileme adımından değil "izinlisans başvuru" adımından gitmem gerektiği söylendi. Emin olamadım bende, sonuçta yeni başvuru yapmıyorum. Yenileme yaptığım için yenileme adımından gitmem gerektiğini düşünüyorum.

@jn6zo Hocam en iyisi sormak yanlış birşey yapmayın hatayı düzeltmek için süründürürler yoksa, ben size şöyle güzellik yapmaya çalışayım.

İzinlisans Şube Müdürü : Ali Durak, 0312 410 19 20
İzinlisans Şube Müdürü : Selda Gürbüz, 0312 410 19 19
İzinlisans : Fatma Sünger, 0312 410 19 36
İzin Lisans : Cem Ferda Tuncer,0312 410 19 38

Ali Bey daha ılımlı biri yardımcı olur. O olmazsa Cem Bey de yardımc olur, Aynı şekilde Fatma Hanımda..

Bakanlıktaki tüm birimlere ait tlf no ları ekte.. İnşallah halledersin :srnsml:

Ekli dosyalar

• BAKANLIK TELEFON.pdf
    304.2 KB · Görüntüleme: 36
Arkadaşlar , izin lisans hatası hakkında direkt telefon ile ulaşacağım biri var mı acaba ? Bakanlığın genel numaraları cevap vermiyor.