• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Java hataları

bu sahife faideli oldu mu?

• evet

Oy: 4 100.0%
  • hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .
il müdürlüğü tarafından yazılan eksiklik bildirim yazılarında üst yazı görünmesine rağmen ekte olması gereken eksiklik listesi boş sayfa olarak görünüyor.Sayfada müdürlük anteti ve eksiklik listesi başlığı var ancak liste yok.eksiklikleri müdürlüğe gidip öğrendim ama böyle de bir sorun var paylaşmak istedim.

Ben de 2 gündür bununla uğraşıyorum. Diplomayı yüklüyorum ancak görüntüleyemiyorum. Adobe, Java vs. gibi programların istenen ve güncel sürümlerini tek tek denedim. Başka işletim sistemlerinde de denedim; ancak sonuç yine hüsran. Eminim bu sorunla karşılaşan vardır. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

hata.jpg

@superdepor
Asagıdakı lınkde bulunan dosyayı bılgısayarınıza ındırıp kurunuz. Iyı calısmalar.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Blacknapal arkadaşımız ile aynı hatayı alıyorum. Bilgi işlemdeki arkadaş ile çok uğraştık ağ üzerinden olsun bilgisayar üzerinden olsun tüm yetkileri tam yaptık ama sonuç aynı. En son il çevredeki arkadaşlar javanın eski sürümünü yükleyin bizde sıkıntı çekiyoruz deyince eski sürümü denedik sonuç gene aynı hata.
https://www.cevremuhendisleri.net/attachments/java-s-jpg.7815/

@ibrahim59
Asagıdakı lınkde bulunan dosyayı bılgısayarınıza ındırıp kurunuz. Iyı calısmalar.

@Tansel ÖZÇELİK

dosyayı indirip yüklemeye çalıştığımda karşılaştığım ekran;
hata1.pnghata2.png

@Yağmur Erdoğan

Yagmur hanım sıze bır dosya atıcam onu nereye kopyalıcagınızıda belırtcem bu konuyla ılgılı bana bır maıl atarmısınız. izinlisans@csb.gov.tr

Yağmur hanımın yaşadığı sorunun aynısını ben de yaşıyorum. Dijital imzayı yüklerken aynı hata ile karşılaştım. Ne yapabilirim ?

digital imza ile ilgili bütün sorunları çözdüm.....
sorun yaşayan arkadaşlar benimle temasa geçerse sevinirim. diğital imza yükleme sorunu ile ilgili olarak yapılacak adımlar.
bilgisayar/c/güvenlik kısmında user'a tam yetki verin.
kullancı hesaplarında ortam değişkenlerini en alt seviyeye getirim.
yeniden başlatın
diğital imza kurulacaktır.

iyi çalışmalar.

Arkadaşlar bu hataları kökten olarak çözmenin en güzel yönlerinden biriside bütün programlarınızı kurduktan sonra bilgisayarlarınız programları düzgün bir şekilde çalıştırıyor ise bilgisayarınızın harddiskinin o anki harddisk yedeğinin (imajını) alıp yükleyin veyahutta geçmiş zamana döndürme (timeline) programları var onları kullanın.
Harddisk yedeği (İmaj) için

Geçmiş zamana döndürme (Timeline) için

Not: Eğer ben pek fazla bu programlardan anlamıyorum diyorsanız lütfen bir bilene danışın veyahutta deneye deneye öğrenin. Denemeyi esas kullandığınız bilgisayarda yapmayın sonra başınız çok belaya girer.

sorun zaten yeni kurulmuş bir işletim sisteminin çevre izinlerinde sorun yaşaması.

Ellerinden ne geliyorsa yapmaya çalışıyorlar. Bakanlığın projesi çok büyük. En kısa zamanda düzeleceğini tahmin ediyoruz.

java ile ilgili her türlü yardım yapılır. konu ile ilgili çözüm masası kuracagım valla

bakanlık bazı konularda cevap veremez ise ben yardımcı olurum diye kurdum bu masayı