• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kadın - erkek ilişkileri

Çiğdem Aksoy

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
..
erkek: Selma horluyorsun!
kadın: Ama sen de horluyorsun
erkek: zaten bütün sorun da burda selma. hayatım boyunca ne yaptıysam sen de aynısını yaptın. benimle aynı okullarda okudun. benimle aynı mesleğe sahip oldun. benimle aynı gün evlendin hatta benimle evlendin. balayında bile aynı yere gittik ya. hep beni taklit ettin.hiç kendin olmadın selma hiç
kadın: bitti mi?
erkek: evet
kadın: o zaman yat uyu da ben de uyuyayım.
erkek: bak işte...
---------------------------------------
erkek: HOrrr
kadın: ismet horluyorsun
erkek: horr eee?!
kadın: istersen biraz sola dön
erkek: ne solu neslihan komünist misin ya?
kadın: ya aslında birazcık evet ama sen sola dön sadece
erkek: komünistler Moskovaya neslihan
kadın: faşizme karşı omuz omuza ismet Allah belanı versin
------------------------------------------
erkek: Horr
kadın: -
erkek: Horr
kadın: Horr
erkek: HOORR
kadın: HHHOOORRR
erkek: HOORR GRAUUUHO
kadın: HOOOORR aUGROH
erkek: nevin burda benim borum öter tamam mı?
kadın: affedersin
erkek: ha şöle HOR
kadın: -
-------------------------------
erkek: yasemin horluyorsun hayatım
kadın: hooorr ee git bii
erkek: ama horluyorsun
kadın: hoorr ehumm
erkek: yasemin!
kadın: ne var be
erkek: horluyorsun
kadın: horlıcam tabi. faturaları ben ödüyorum işe ben gidiyorum. kirayı ben yatırıyorum. madem bütün erkek işlerini ben yapıyorum bu evde. erkek gibi de horlarım işte!!!
erkek: e tamam uyu sen ben üstünü örteyim senin

Mesajlar konuyla ilgili olmadığı için sildim. Rashad bey merak ettiğiniz konu için Siyaset Meydanı adlı bölümde konu açabilirsiniz.

ADAM - Corabim nerede?
KADIN - Bilmiyorum, hic aramadi.
ADAM - Kusura bakma sevgilim, ben ciplak ayakla hicbir espriye gulemiyorum.
KADIN - O zaman corabini giy, zira ben espri yapmaya devam edecegim.
ADAM - Bulabilsem giyecegim.
KADIN - O halde corabini bulunca haber ver.
ADAM - Son kez soruyorum corabim nerede?
KADIN - Hayatim corabini rehin almişim gibi davranma. Ne bileyim ben? Ayni evde yasamaya basladigimizdan beri sen hep bu soruyu sorarsin ve ben hep ayni yaniti veririm: Coraplarinin takipcisi degilim.
ADAM - Ama ben degisik bir yanit alma umudumu umutsuzca surduruyorum.
KADIN - Coraplarini birbirine sokup top yaptiktan sonra evin en ucra kosesine atmaktan vazgecsen daha iyi degil mi?
ADAM - Lutfen su corap brifingine bir son verebilir misin?
KADIN - Bu telasinin sebebi nedir acaba?
ADAM - Gec kaldim.
KADIN - Nereye?
ADAM - Gitmem gereken yere.
KADIN - Neresi orasi?
ADAM - Bilmiyorum.
KADIN - Bilmedigin bir yere nasil gideceksin?
ADAM - Tarif uzerine.
KADIN - Gurbuz?
ADAM - Efendim?
KADIN - Ne oluyor?
ADAM - Yok bir sey, corapsizim ve gec kaldim, hepsi bu.
KADIN - Kiminle bulusacaksin?
ADAM - Bilmiyorum.
KADIN - Bilmedigin bir yerde tanimadigin birisiyle bulusmaya gidiyorsun?...
ADAM - Evet. Ayrica corabimin da nerede oldugunu bilmiyorum. Bugun hiçbir sey bilmiyorum.
KADIN - Gurbuzcugum sinirlenmeye baslamamin senin icin bir sakincasi varmi?
ADAM - Hayir yok, zaten ben de sinirliyim.
KADIN - Nereye gidiyorsun be adam?!
ADAM- Bir okurumla bulusacagim. Beyoglu'nda bir kafede.
KADIN - Okurunla ha? Bir tahminde bulunmak istiyorum izninle, bu bir kadin degil mi?
ADAM - Bilmiyorum.
KADIN - Bir seyi de bil be adam!?
ADAM - Bana ikinci kez "be adam" dedin. Istersen ucuncu hakkini kullanma!
KADIN - O zaman sen de biraz daha aciklayici konusmaya basla istersen. Mesela bu okurunun adi ne?
ADAM - Nurten.
KADIN - Adi Nurten ama sen kadin olup olmadigini bilmiyorsun?
ADAM - Canim sadece isimden bunu anlayamazsin ki. Benim bir arkadasim vardi mesela ismi Gulten'di.
KADIN - Ve erkekti oyle mi?
ADAM - Hayir kadindi ama bir suru erkek adasinin oldugundan soz etmisti..
KADIN - Gurbuz sabrimin sinirini merak ediyorsan hemen seni aydinlatayim, tam oradayiz. Yani bir adim daha atarsan sinirdisi olacaksin haberin olsun! Nerede tanistiniz bu kadinla?
ADAM - Henuz tanismadik, tanismaya gidiyorum iste.
KADIN - Iyi de tanisma istegini bir sekilde belli etmis olmali degil mi? Yoksa sen hic bilmedigin birinin seninle tanismak istedigini nereden bileceksin?
ADAM - Bu kiz ya da erkek, her neyse, bana surekli mail gonderiyordu ve hep tanisma istegini dile getiriyordu, sonunda ben de tamam bulusalim dedim. Olay bundan ibaret.
KADIN - .....Guzel.
ADAM - ...............
KADIN - Bir kafede ha?
ADAM - Evet.
KADIN - Hos bir kahve kokusu... Beyoglu'nda olduguna gore, entelektuel bir hava... Belki uzaktan duyulan bir pipo aromasi... Dipten gelen enstrumantal bir etnik muzik... Ve bir yazarla bir okurun tadina doyulmaz edebiyat sohbeti.
ADAM - Cok guzel anlattin, bir tek sey disinda, corapsiz bir yazarla bir okurun sohbeti.
KADIN - Aksam da bir bara gidersiniz herhalde.
ADAM - Sacmalama.
KADIN - Ne var bunda canim? Daha Nurten'in kadin olup olmadigi bile belli degil.
ADAM - ...Baska temiz corap da yok, Allah kahretsin.
KADIN - Canim bu kadar siki giyinmene gerek yok zaten. Belki de yakinda soyunacaksin.
ADAM - Nasil yani?
KADIN - Nurten kadinsa yani!
ADAM - Biraz abartmiyor musun?
KADIN - Sevgilim eger uygun bir yer bulamazsan buraya getir, ben anneme giderim ne olacak?
ADAM - Karicigim ben bir yazarim ve bir okurum benimle sahsen tanismak icin yogun bir çaba harcadi. Ben de sonunda tanismayi kabul ettim, butun mesele bundan ibaret, lutfen bilimkurgu hikayeleri anlatma!
KADIN - Tabii canim tabii... O yuzden bir saattir gozunun onundeki coraplari gormuyor ve boncuk boncuk terliyorsun.
ADAM - Hani coraplar? Aaa... madem coraplar bir saattir senin elinde niye aratiyorsun bana?
KADIN - Ozur dilerim hayatim... Ben simdi corabini pencereden asagi atiyorum, sen giderken alir yolda giyersin.
ADAM - Dur be kadin!
KADIN - Gule gule ahlaksiz ve corapsiz yazar!!!

komşularla denize giderken otobüste kadın – erkek arasında geçen bir dialog keyifle okuyun…(alıntıdır)
erkek: çok var mı daha?
kadın: var
erkek: ne varı ya ne varı! İki saattir gidiyoruz insan az kaldı falan der
kadın: az kaldı desem ne olacak ki bey bu sefer demin de az kaldı demiştin hala gidiyoruz diyeceksin sanki yolları ben döşemişim gibi beni suçlayacaksın sanki bilmiyoruz hee
erkek: o papuç diline söyle ağzının içinde dursun Sabriye şart olsun otobüs motobüs demem kafandan tuttuğum gibi ön koltuğu öptürürüm sana
kadın: tamam
erkek: ne tamamı ya
kadın: eee ne diyeyim bey
erkek: ne kadar kaldı onu de
kadın: daha yeni çıktık yola ben de bilmiyorum ki du bi Müjgan yengeye sorayım
erkek: sorma kimseye sorma ne sabırsız adam diyecekler millette beni kötü belletme
kadın: tamam
erkek: her lafıma tamam deme aşşaa yukarı ne kadar kalmıştır onu de bana
kendi duyabileceği bir sesle:
kadın: çoğu gitti azı kaldı ağzın kurusun senin tamam mı hatta böyle birbirine yapışsın dümdüz olsun da ağızsız kal
erkek: efendim? ne dedin sen?
kadın: varırız birazdan dedim
erkek: iyi de baksana bineli baya oldu
kadın: binişin oldu ama inişin olmaz inşallah geberesi!
erkek: ne? Duymadım hızlı söyle biraz
kadın: börek var yer misin? Tazecik sabah çıkardım fırından
erkek: istemem börek mörek
kadın: patla
erkek:ne?
kadın: su vereyim mi dedim
erkek: ne suyu yaa zaten sıkıntıdan kafayı yemişim burada öff
kadın: o denize gir de köpekbalıkları ağız dolusu yesin seni
erkek: ya bak Sabriye çarpıcam ağzının orta yerine bi tane şimdi ha mır mır mır ne diyorsun sen be adamı hasta etme alooo!
kadın: denize girince çok açılma boğulursun bak bey diyorum
erkek: açılıcam ulan yüze yüze Rusya’ya geçecem kıyıya çıkar çıkmaz alacam ordan bir Rus hatunu yeni baştan evlenecem kurtulacam senden var mı ötesi? Hem dilini de bilmem konuşsa da anlayıp çileden çıkmam ne bu be cır cır cır cır
kadın: kurtulursun benden inşallah başka türlü kurtulacağım yok zati senden
erkek:bak yeminle diyorum şu imdat çekicini kaptığım gibi çekiçlerim seni şuracıkta hızlı söyle söyleyeceğini mıymıntıya bak sen be. Ne diyon sen gene neee!
kadın: çocuk sıkışmıştır mola verirsek tutalım bi yere onu dedim bey
erkek: yapsın altına yola çıkarken yaptıramadın dimi ana mısın sen be durana kadar patlatacaksın çocuğu
kadın: baba bozuntusu saçların kafanın içine doğru büyüsün e mi patlatacakmışım o koca kafan patlasın senin
erkek: ha?
kadın: tamam durunca hemen yaptırıveririm
erkek: ne yaparsanız yapın lan
kadın: kılçık işte kılçıkk ne yutabiliyorsun ne kusabiliyorsun
erkek: bak bu son soruşum ondan sonrasını artık dişlerini yerden toplarken sen düşünürsün Sabriye ne diyorsun sen gene beyinsiz beyinsiz haa?
kadın: tamam az kaldı dedim
erkek:hımm

Sevgililer Günü rüyasi

Sevgililer Günü kadin sabah uyanir uyanmaz; Kocaciiiiiiim demis...

Rüyamda ne gördüm biliyor musun, aksam eve geldiginde çok güzel paketlenmis bir kutuyla geliyorsun. Ben de paketi heyecan içinde açiyorum ve içinden ne çikiyor biliyor musun....

BIR INCI KOLYE!... Sence bunun anlami ne olabilir?

Adam gülümsemis:

Bu aksam ögrenirsin sevgilim...

Ve adam aksam eve gelmis, elinde gayet güzel paketlenmis bir kutu...

Kadin gözlerine inanamamis; Kocaciiiiiiimmmm sen bir harikasin!.. diye paketi alelacele açmis...

Ve kutunun içinden ne çikmis dersiniz?

RÜYA TABIRLERI KITABI

@Tuğba Yeşil
Erkeklerin kadınlardan çektiklerini yazsam buna kadınlarda erkeklerden ne çektiklerini yazacaklar mesele uzayıp gidecek konu başka konulara kayacak o yüzden bu bende kalsın :)

Bende bir alıntı yapayim :))
Kadın: Saçımı kestireyim mi?
Erkek: Olur.
Kadın: Ama kıyamıyorum.
Erkek: Öyleyse kestirme.
Kadın: Canım değişiklik istiyor..
Erkek: O halde kestir.
Kadın: Bana akıl vermeyi bırak, delilere verir gibi.
Erkek: Eğer nasıl hoşuma gittiğini bilmek istiyorsan,
sana derim ki uzun saçlı. Bunu biliyorsun.
Kadın: Beni tanıdığında kısaydı..
Erkek: Ve sana tam olarak ne dediğimi hatırlıyorum:
'Ne güzel olurdun uzun saçla'.
Kadın: Ama herkes kesmemi söylüyor.
Erkek: Bu durumda kuaföre git ve bırak uyuyayım
lütfen. Bunu senden Allah rızası için istiyorum.
Kadın: Peki nasıl kestireyim? Kat kat mı yoksa
perçemli mi?
Erkek: Kat kat.
Kadın: Bana yakışacağını sanmıyorum, çünkü
saçım çok düz.
Erkek: Bırak perçemli olsun.
Kadın: Çok yorucu.
Erkek: Yorduğu zaman tekrar kestirirsin.
Kadın: O zaman asla uzatamam.
Erkek: Uzatmak istiyorsan kestirme güzelim.
Kadın: Bana güzelim deme!!!!!!!
Erkek: ?!?!?!?!!
Kadın: Saçımada Karışıp Durma!!!!
Erkek: Ya Sabır Allahım
Kadın: Saçımı Diyorum Saçımı Nasıl etsem??
Erkek: Saçınada Sanada Banada...
Kadın: Aaa Delimi Ne Bişe Dedik Sanki
:))))

Erkeklerin hayatı hemcinsleri ile rekabet üzerine kurulu. Bakire kadın istemeleri de bu yüzden. Kıyaslanmaktan ve eleştirilmekten korktuklarından. Söz konusu tek eşlilik olduğunda da durum böyle. Kendilerinin sayısız kadınla olabilmesi durumu son derece çekici geliyor kulaklarına. Ama söz konusu kadınları olduğunda işler değişiyor. Bir anda ikinci plana atılan, yerine tercihte bulunulan erkek sıfatına giriyorlar. Güdüleri gereği doğadaki tüm erkekler rekaber üzerine dünyaya gelmişlerdir

SB4br9PzHXA

Rabia ile hırsızın yaptığına bak bir de olan bitene... kim kimden neyi saklasa şaşırmış durumda... her düzenleyip onay aldığım bilgiyi burada paylaşacağım....