• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Kalite Yönetim Sistemleri Eğitimi

tse nin eğitim takvimine bakabilirsiniz

TSE den ben eğitim aldım hiç verimli ve yeterli değil. en mantıklısı firma bünyesinde aldırmak biraz maliyetli ama kesinlikle daha verimli.
2 günlük bir eğitimle sistemi sıfırdan kurmak imkansız. Bence bureauveritas firmasını bir araştır derim. Bursada var mıdır bilemiyorum.

14001 denetimi için hedef belirlemem gerekiyor ancak,belirlemiş olduğum hedefler, denetçiler tarafından beğenilmedi. belirlemiş olduğunuz hedefleri örnek olması açısından paylaşabilir misiniz?

@Zehra Yenideniz

Merhaba,

Bursa'da bu işi ciddi olarak yapan kurumsal iki firma önerebilirim. 1. firma; Sigma Center (
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
) 2. Firma ; Mavi Akdemi eğitim ve danışmalık firması. (
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
) her ikisi de iyi firmalardır. eğitim takvimlerini takip edebilirsiniz.

Merhabalar,

Kalite Yönetim Sistemleri Eğitimleri için Adana'da önerebileceğiniz kurum/firma tavsiyesi olan var mı ?