#kamuyacevremuhendisilazım

Emin İnce

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
T.R.B ÇEVRE DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK TEMİZLİK HİZM.ve TİC.LTD.ŞTİ
Aynen adam akilli organize olup calisirsak ses getirecegimize inaniyoum. Bunun iicn ayri bir grup bile kurabiliriz

omumda

Kayıtlı Kullanıcı
@Mesut Can Dönmez
Bu akşam 8 ile 10 arası demişlerdi memurlar.net te

İlla01

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Yok
Arkadaşlar akşam 20.00-22.00 arası başlıyoruz #kamuyacevremuhendisilazım
Etiketler > @murat_kurum @RT_Erdogan @muhammetbalta61 @MufitAydin16 @barisaydin06 @csbgovtr

İlla01

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Yok
Bu paylaşımları okuyan, haberi olan herkesten destek bekliyoruz. Saat 20.00 > #kamuyacevremuhendisilazım

D

deleted25658

Etkinliği saat tarihi açıklması ile arkadaş bana iletebilirseniz bir kaç yerde paylaşmak istiyorum da ..

İlla01

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Yok
#kamuyacevremuhendisilazım

omumda

Kayıtlı Kullanıcı
@Ferhat Elçi
Başladı

D

deleted25658

şak diye bir organizsayon oldu öncesi hazırlık olmalı kolay gelsin

İlla01

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Yok
@Ferhat Elçi
Yapın bizde katılalım o zaman.

Mesut Can Dönmez

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
-
Sosyal medyada bulunan çevre mühendisliği sayfalarına mesaj atılmalı ki daha çok kişiye ulaşılabilsin daha çok katılım olsun

Beyza Bilge Algül

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Aktif İş Arayışında
birkaç sayfaya mesaj attım fakat onaylanmadı daha mesajlar..

D

deleted25658

@İlla01önce dönemde çok yaptık organizeli şeklinde hatta arkadaşlar forum bile açtı belirli güler belirlenerek facebook , twitter ve mühendislik sayfaları ile ortak çalışma yapılmıştı bunu kastediyorum ... eleştrim acele adildiği yönde hazırlık yapılmalı hemen kpss açılıp herkes ppuanını yazdı ertesi gün bu twitler ... acele olarak oldumu diğer arkadaşlara ulaşmak zor çalışma yapılır tabiki düşünce güzel fakat zamanlama sıkıntılı ...

Beyza Bilge Algül

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Aktif İş Arayışında
Ferhat Bey çok haklısınız. o etkinlikleri hatırlıyorum ben öğrenciydim o zamanlar bile elimden gelen desteği vermeye çalışmıştım. İki gündür konuşulan bir durum oldu. Biz bence organize olmakta,birlik olmada sorun yaşıyoruz. Anlamıyorum ki insanlar atanacaklarına bu kadar garanti gözüyle mi bakıyorlar da destek veririz diye söyleyip destek vermiyorlar ( Özellikle de kpss ye emek vermiş meslektaşlarımdan bahsediyorum )

D

deleted25658

@Beyza Bilge Algül
tabiki bir baktım kpss başlığı oldu puanlar alınmış ellerine sağlık kessinikle inşallah hepsi atanır fakat gerçekci olalım daha sonrasında baktım kamuya çevre mühendisi lazım deniyor her sene deniyor arkadaşlar sağolsun kim neler yapabiliyorsa yaptı siteler ,sosyal medya, odalar ve hatta başka mühendis arkadaşlar bile yardım etti .. bunların birer adımı oluyor hadi hemen yapalım diye olmuyor ben şahsım twitter kullanmıyordum bu yüzden o kadar çok hesap açtım ki evi internet cafe yaptım resmen .. bizler elimizden geleli yapalım bireysel hareketler de başarı olunmaz birlik olunursa iyi bir organizasyon ve birliktelik başarı getiri ki eski etkinlik süper oldu ...

omumda

Kayıtlı Kullanıcı
@Ferhat Elçi
Keşke bizde etkili bişeyler yapabilsek ama çok azız nasıl olacak bilmiyorum

D

deleted25658

@omumda
bu sitede yeteri donanıma sahip kişiler bulunmakta onlarla birlikte hareket edip sosyal mecra ve odalarla ortak çalışma yapılabilir ..