• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kanalizasyon proje ödevi

emre dok

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
öğrenci
Kanalizasyon proje ödevi aldım ve elimde hiç örnek proje bulunmamakta yardım edebilecek var mı şimdiden teşekkürler

Kimsenin şu aşamada yardımcı olabileceğini sanmıyorum, öncelikle öğrendiğiniz bilgilerle bir taslak oluşturursanız, yetemediğiniz yerde destek verebiliriz..;)

gül can hanım haklı aslında ancak küçük bi yardım olacaksa hangi şehirde olduğunu bilmiyorum ama bulunduğun yerde ilbank varsa belki yardımcı olurlar