• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kapasite raporu

Habibe Gözde Karayel

Kayıtlı Kullanıcı
plastik geri dönüşüm lisansı alacağız. bunun için firmanın kapasite raporuna ihtiyacım var. daha önceden alınmamış. nasıl bir yol izlemem gerekiyor?

SMMi olan bir makina mühendisi ile irtibata gecebilirsiniz. Eğer bu zor olacaksa bulunduğunuz ildeki Makina mühendisleri odasını arayıp bu konuda yardım alabilirsiniz. Sizi yönlendireceklerdir. Anlaşma sağlarsanız TSO onayı alındıktan sonra raporu size bitmiş halde teslim ederler.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
formu doldurup ve ücreti yatırıp dekontuyla birlikte bağlı olduğun il/ilçe ticaret odasına başvuruda bulunabilirsin.

@Habibe Gözde Karayel

1 ay oluyor alalı 1 hesaba 250 tl sanırım ticaret ve sanayi bakanlığının hesabıydı, 495 tl yi de ticaret odası veznesine kapasite raporunu teslim etmeden önce yatırmıştım.Ama ücretten emin olun belki mebla farklıdır arayın sorun.

@Habibe Gözde Karayel

banka hesabı 270 yatırmıştım ben de 250 geldi aklıma 296 tl çok iyi ben çok daha pahalıya aldım.

@CMNet Okuru

Gözde Hanım'ın bulunduğu ildeki kapasite raporu düzenleme harcı daha düşükmüş ben çok pahalıya almışım değişiyormuş meğerse

ne kadar ekipman varsa yazdım
pres
ayırma bandı
yükleme konveyörü
kantar...
ne olur ne olmaz diye araçları da yazdım
vinç
araç kasası
yangın söndürme ekipmanı...