• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Katı atık sahalarının işletmeye açılması

ceydakocaman

Kayıtlı Kullanıcı
Katı atık tesisinde işe başladım fakat nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum.. Özellikle ilk 3 haftasında.. Bu konuda bilgisi olan birileri var mı??

Cevap: Katı atık sahalarının işletmeye açılması

her ikisinide bilmiyorum:( yeni başladım yeni açılan bi tesis.her ikisi konusundada bilgi verebilir misiniz..

Cevap: Katı atık sahalarının işletmeye açılması

Ceyda Hanım Prof. Dr. Mustafa Öztürk'ün kendi sitesinde yayınladığı "Katı Atık Depolama Tesislerinin İşletilmesi Atık Kabulü" konulu yazıdan faydalanabilirsiniz. Bununla beraber mevzuat olarak da Atıkların Düzenli Depolanmasına Dair Yönetmelik'i kullanabilirsiniz.