• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Katı Atık Yönetim Planı hk.

Volkan Azak

Kayıtlı Kullanıcı
evet arkadaşlar yeni bir konu üzerinde yoğunlaşmak üzere merhaba herkese:)

Organize sanayi bölgelerinde, işletmelerde çalışan arkadaşlarında bileceği üzere, işletmelerin 3 yıllık katı atık yönetim planı olmaktadır. çalıştğım iş yerinde 2009-2012 katı atık yönetim planı mevcuttur. fakat bunun 2012 yılında bitmesinden dolayı tekrardan yapılması gerekmektedir. tesiste herhangi bir revize işlemi yoktur. bunun için sadece giriş değerlerini, üretim, tüketim, vs.. gibi değerleri değiştirerek aynı formatı hiç bozmadan yapsak bir sakıncası oluyrmu acaba?

şimdiden teşekkkür ederim ilgilenen arkadaşlara;

2011 yılına ait olabilir mi bu sadece bulunduğunuz ilde il çevrenin keyfine kalmış gibi bir şey.. nedne 2011 diye kendiniz aşrtlıyorsunuz ocak 2012 diye hazrılama tarihi girin. yeterli olmaz mı???ya da 2011 son 1 -2 ayında hazırlama başlamış gibi olup (gösterip) sunuşu bu aylarda da yapabilirsiniz.

Planda ambalaj atıkları için 3 yıllık süreçte yapılacak çalışmalar belirtilmelidir aksi durumda onay verilmez.bu yıl onaylandıysa 2015 e kadar süreniz vardır