• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Katı atık yönetimi ve entegre atık yönetimi

arkadaşlar bu konuyla ilgili sunum yapmam lazım entegreyle ilgili buluyorum ama katıyla beraber çıkıyo dökümanlar bi yardım acilll

omeryaman

CMNet Üyesi
Merhaba üzerinden bir yıl geçmiş ama konu başlığını başka bir yerde bulamadım. Herhangi bir döküman var mı bu konuyla alakalı elinizde.? Çok yardımı dokunurdu.

arkadaşlar bu konuyla ilgili sunum yapmam lazım entegreyle ilgili buluyorum ama katıyla beraber çıkıyo dökümanlar bi yardım acilll
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.
sayfasında katı atık sunumunu incele istediğin bilgilere ulasabılırsın.

Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.
kısmından katı atı sunumunu incele istediğin bilgilere ulaşabilirsin.

Merhaba üzerinden bir yıl geçmiş ama konu başlığını başka bir yerde bulamadım. Herhangi bir döküman var mı bu konuyla alakalı elinizde.? Çok yardımı dokunurdu.[/
UMARIM İŞİNİZE YARAR...

Dosyalar