Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kaygan Zemin Hakkında

Konu, 'ARŞİV' kısmında Fecriati tarafından paylaşıldı.

 1. Fecriati

  Fecriati CMNet Üyesi

  Arkadaşlar tesisimizde sürekli sulama yapılan yerlerde doğal olarak yosun oluşuyor ve bu da zemini çok daha kayganlaştırıyor. Gerekli yerlere "Dikkat Kaygan Zemin" uyarısı yerleştirdik ancak çok etkin bir çözüm değil mutlaka sorun yaşanıyor. Oluşan yosunu temizlemek ve yosun oluşumunu önlemek için ne gibi pratik tedbirler alınabilir?
   
 2. Serhat Güler

  Serhat Güler CMNet Üyesi

  zemini neden sürekli sulama ihtiyacı hissediyorsunuz? konuyla ilgili elinizde foto varsa yükleyebilir misiniz? sorununuza daha net çözümler üretebiliriz o zaman. sorunuz biraz kapalı olmuş böyle. ben tam canlandıramıyorum gözümde açıkçası. ama şöyle birşey söyleyebilirim size sorunun kaynağına inerseniz ve ona çözüm bulabilirseniz başka birşey yapmanıza gerek kalmaz. hani derler ya batalık dururken sivrisineklerle savaşmak boşuna diye aynı o hesap....
   
 3. Ersin Bozkurt

  Ersin Bozkurt CMNet Üyesi

  örneğin kaygan merdivenlerin üzerine kaymaz bantlar yapıştırılıyor ,kauçuk veya keçeli.bunlar kaymayı engelliyor bunun benzeri yapılabilir.yosun oluşumu için havuz kimyasalları satanlara sorulabilir.

  C sınıfı ISG uzmanı
   
 4. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici

  Oluşan yosunu temizlemenin en kolay yolu, o alanı klorla düzenli olarak yıkamak ve sonrasında fırça ile temizlemek. Bu basit yöntemi deneyin. Etkinliğine siz de şaşıracaksınız..
   

İlginizi Çekebilir

SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.
DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları