• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kbrn yönetmeliği

Bilal E.A

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ALMERGROUP
KİMYASAL, BİYOLOJİK, RADYOLOJİK VE NÜKLEER TEHLİKELERE DAİR GÖREV YÖNETMELİĞİ
bu yönetmeliğe göre bizim hazırlamamız gereken bir risk analizi durumu söz konusu mudur? İl çevre danışmanlık yaptığımız firmalardan çevresel risk analizi istiyor. Bunu çevre danışmanlık firması mı hazırlayacak yoksa isg danışmanlık mı? buyrun burdan yakın o_O

Ekli dosyalar

• KBRN Yönetmeliği.docx
    34.1 KB · Görüntüleme: 43
Çevresel risk analizini fabrikanın çevre mühendisi olarak ben hazırladım. Çevresel olunca çevre mühendislerinin hazırlaması daha doğru benim fikrim.

Çevresel Risk Analizi ile bu yönetmelik arasında bir bağlantı göremedim. Bu yönetmelikte ; böyle bir olay gerçekleştiğinde resmi kurumlar ve sivil toplum kuruluşlarının görev sorumlulukları var.

Bir işyerindeki çevresel risk analizi çevre mühendisinin öncülüğünde bir ekip ile hazırlanması daha doğru olur. Farklı branşların riski algılama görme ve değerlendirme yetisi farklıdır. Farklılıklarda farkındalığı arttırır. Mevcut risklerin tespiti ve azaltılması da böylece daha da kolaylaşabilir.