• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kendi şirketimiz içn bir dergi hazırlamak istiyoruz. yardım lütfen

sizce bu dergi reklam için , olumlu karşılanırmı ,

• Kullanılan toplam oy
    7

F.Kansu

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar kendi şirketimiz için dergi hazırlamak istiyorum aylık olarak .
Şirketimizin reklamı için bir dergi olacak.

tavsiye istiyorum sizlerden .
nasıl olmalı nasıl olabilir ...

yardımlarınız için teşekkürler şimdiden

Bir şirketin bir dergi dolusu anlatacak ciddi şeyleri varsa olabilir, ancak ciddi kurumsal ve çok fazla insana hitap eden firmalar bu yolu seçerler hatta bu iş için ciddi bütçeler ayırıp ajanslara bu işi yaptırırlar. Özel spesifik bir okur çevreni olacağını düşünüyorsanız neden olmasın.

selçuk bey şirketimizin bulundugu ilde daha fazla tanıtılması tanınması için bunu düşünüyoruz. maddi anlamda bi sıkıntı çekmeyiz diye düşünüyorum.
kendim photoshopta hazırlamayı düşünüyorum zaten.
ildeki restaurantlar . çalıştımız firma sahiplerinin opfilerine , sitelere , otellere bırakacaz .
işin gercegi satış yapmayı planlamıyorz zaten ,
reklam alarak maliyeti düşürmeyi planlıyoruz.

Tuhaf oldu şimdi bir şirketin kendini tanıtmak amacıyla bastığı dergiye başka bir şirketin reklamını alarak baskı, dağıtım maliyetini düşürmesi. Biraz garip olmadı mı sizce.

Çözüm ortaklarıyla mümkün olabilir herhalde. Bizim şirketin eski dergilerine
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinden bir bakın isterseniz...

reklam alacagımız yerler ildeki bazı restaurantlar , oteller , kafeler , çalıştımız firmaların bazılarının reklamları , . aynı sektörde çalışan diğer şirketlerin reklamarını yapmıcaz tabikide.

Hangi sektörde çalışıyorsanız, o sektöre genel bakış içeren bir yazı ile başlayabilirsiniz.

Basında firmanız hakkında çıkan haberleri ekleyebilirsiniz.

İşçilerinizden biriyle röportaj yapabilirsiniz mesela.

@İrem Bengisu Erol

teşekkürler .

evet işçilerle ilgi sohbet röportaj güzel fikir

arkadaşlar merhaba. bende kendi problemime en yakın bu konuyu gördüğüm için buradan sorayım dedim. lisanslı TAT tesisinde çalışmaktayım ve bulunduğum yerde birçok fabrika var. bu fabrikaların çoğu atıklarını hurdacılara veriyor. biz fabrika sahiplerine yönetmeliği anlatan aynı zamanda da bizim reklamımızı yapan bir broşür kitapçık vs. hazırlatıp ticaret ve sanayi odasında eğitim vermeyi düşünüyoruz. bununla ilgili nasıl bir broşür hazırlatabiliriz? elinde bununla ilgili örnekleri olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.