Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kilitli konular:)

Konu, 'ARŞİV' kısmında Serkan Sara tarafından paylaşıldı.

 1. Serkan Sara

  Serkan Sara CMNet Üyesi

  Yasakları ne kadar cok seviyorsunuz?Altı üstü diplomayla ilgili bir kac bilgi edinmek istedim.Herkes konuyu baska baska yönlere cekti.Sonrada konuyu kitledeniz.Biri haram yersin dedi,biri yıllarca ac kalsam yapmam dedi.Herkese cok tşkler sagolun varolun...
   
 2. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu Site Kurucusu

  Yasakları sevseydik en baştan da kilitleyebilirdik fakat yapmadık. Konunun sonu olmadığı için ve gereksiz yere çok uzayacağı için kilitlenmiştir.
   
 3. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  yasakçılık kötü onda haklısınız da nefret söylemi ve ad hominem çok daha kötü.

  şu kaynakları tavsiye ederim:

  nefret söylemi için
  ad hominem için

  hala forumda yazabildiğinize göre pek yasaklanmış sayılmazsınız zaten.
   
 4. Serhat Güler

  Serhat Güler CMNet Üyesi

  tartışmasını bildiğiniz sürece hiçbir konu yasaklanmaz beyefendi. burda kimse kimsenin düşmanı değil herkes birbirine yardımcı olmak istiyor. fakat siz yapılan yorumları kişisel olarak kendinize yapıldığını sanıyor ve alakasız saçma sapan yaşınıza mesleğinize yakışmayacak sözler sarfediyorsunuz. biraz ağır başlı olun lütfen. ayrıca kimsenin dini görüşleriylede alay etmeyin herkesin inancına saygı gösterin.
   
 5. Işıl Sakin

  Işıl Sakin CMNet Üyesi

  Şahsınıza yönelik yazmak istemezdim ama, bunu genelleştirerek yazma şansı bırakmayacak bir davranış şekliniz olduğundan maalesef direk size yönlelik yazmak zorundayım.
  - Bir konu açmışsınız.
  - Benim şahsi görüşüme göre; mesleğine sahip çıkmaya ve değerini yükseltmeye çalışan bu kadar çok çevre mühendisinin biraraya geldiği bir yerde hiç sorulmaması gereken bir soru sormuşsunuz. (Ki ben yorum bile yazamadım ilk gördüğümde, o derece şaşırdım.)
  - Birçok arkadaşımız görüşünüze tamamen karşı olmalarına rağmen, saygı çerçevesinde görüşlerini dile getirmiş.
  - Israrla kendi görüşünüzü savunan kişiler çıkmasını beklemiş ve konuyu tartışmaya dönüştürmüşsünüz.
  - Bu sırada konu özünden ciddi şekilde sapmış, kusura bakmayın ama bunda sizin de katkınız olmuş.
  - Konuya yazanlar (sadece siz değil tabi, tüm konuyu saptıranlar) yöneticiler tarafından uyarılmış ve böyle devam ederse kapatılacağı söylenmiş.
  - Uyarlar ciddiye alınmayınca da konu kilitlenmiş.

  Bunda ne var? Niye bunu şahsınıza yönelik bir yasaklama gibi algılıyorsunuz? Bence konuya objektif yaklaşamıyor, kızgınlıkla hareket ediyorsunuz.

  Konu kilitlendiği için oradaki tartışmayı devam ettiremeyince, yeni bir başlık açıp buradan tartışmayı sürdürmeye çalışıyorsunuz. Üstelik tarzınız olayları/durumları tartışmak şeklinde değil, insanlara hakarete kadar vardırıyorsunuz.

  Diğer konudaki fikirlerinize karşı olsam da saygı duymak zorundaydım ancak kusura bakmayın bu davranışınıza ne saygı ne de hoşgörüyle yaklaşamıyorum. İlk defa doğrudan birine hitaben yazı yazmama sebep oldunuz. Bundan ciddi anlamda rahatsızlık duyuyorum, umarım bir daha böyle bir şey yapmak zorunda kalmam.

  Not: Sadece fikirlerimi dile getirmek istedim. Herhangi bir şekilde karşılıklı tartışmaya dönüştürmemek için, bu konuda başka hiçbir yorum/cevap yazmayacağımı peşinen belirtmek isterim.
   
 6. WalkMan

  WalkMan CMNet Üyesi

  Konuyu ben kilitledim ve kilitleme sebebimi de ayrıntılı olarak belirttim. Belirttiğim o paragraf içinde tek bir cümlede dahi sizin diplomanızı kiralamanızla ilgili bir şey geçtiğini hatırlamıyorum. Konu çok alâkasız yerlere taşındığı için ve birbirinizi kırmaya başladığınız için kilitledim konuyu. Burada yapıcı olmaya çalışıyoruz, yıkıcı değil. O yüzden konunuz zaten başında kilitlenmedi, belirttiğim sebep üzerine kilitlendi. Tartışmanın uzamasına da gerek yoktu. Ha, uzatacağım diyorsanız adresi de verdim zaten. Siyaset adı altında konu başlığımız var, oradan devam edebilirsiniz.
   

İlginizi Çekebilir

DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.