• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Kimler kpss sınavına giriyor?

matematik, türkçe, geometri iyi de, tarih coğrafya vatandaşlık zorluyor biraz, kısmetse ben de gireceğim sınava ama naparım bilmiyorum, size de başarılar...kolay gelsin....

Allah kolaylık versin. Aynen ya tarih, coğrafya ve vatandaşlık beni de çok zorluyor :( Allah hepimizin yardımcısı olsun. Başarılar diliyorum.

bende gireceğim :D

Kpss sınavına kimler giriyor dendiğinde sanırım mezunların ortalama %80'i giriyor ancak alım yapılması adına çeşitli etkinlikler düzenlendiğinde sesimizi duyurmaya kalktığımızda kimse oralı olmuyor.. binlerce adam var sınava giren alınan kişi 100'e bile yaklaşmadı.. ve körü körüne harçları yatırıp bu çileye ortak oluyoruz.. Birlikten kuvvet doğar hakikaten sen eksiksen bir kişi eksiğiz.. Umarım hepimiz için hayırlı bir sene olur şu 2016.

bende sınava giriyorum küçük çaplı da hazırlanıyorum ama bu sadece boş bir umut gibi.. mühendissin özelde de iş bulursun mantığı terkedilmedikçe ve belediyeymiş bazı devlet kurumlarıymış dayılar bir aradan çekilirse bizlere umut doğar...

2012-2014 alımlarında 342 kişi alınırken şuan toplamda 47 kişi zor aldı artık son aramada birkaç kişi alır kapatır 4 atamada anca 50 olur boşuna okuduk bu bölümü yusufok haklısın gerçekten 2012-2014 arasında çevre müh isyan edince 342 ye çıkabilmişti sesimizi duyurmamız lazım

ben alımların azlığından hazırlanmaktan vazgeçtim çünkü tek il odaklı olabileceğim için şansım çok çok düşük .

çevre şehircilik bankalığının çıkarmış olduğu yönetmelik gereği kpss şartı aranmaksızın personel alınıyor ise siz düşünün kpss durumunu.

tanıdığım 3 arkadaş kpss şartı aranmaksızın sadece arkadasın da hükumet yandaşları bulunduğu için şuan memur olarak görev yapıyorlar.

Bu arkadaşlar için ortak arkadaş grubu içinde yapmış olduğumuz ortak yorum ise vasıfsız elemanlardı nasıl çalışacaklar bunlar....

Demek ki neymiş ............ götündeki kıl olayım deyin sizde memur olun...
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Bir 2014 mağduru olarak eğer yüksek puanı hedefliyorsanız girin arkadaşlar, yoksa ona vereceğiniz para ve zamanı özel sektörde işinize yarayacak bir kurs için harcayın. 87 puanla bekliyorum ama kasımda sadece 2 kişi aldılar :) Son atamada ne olacak bilmiyorum.

@EnviEn
95 bile alsak istediğimiz ilde kadro açılmadıktan sonra hep mağdur olacağız çünkü çok az alım oluyor , üzüldüm gerçekten iyi puan almışsınız :(

@EnviEn
Önünüzde kaç kişi kaldı.. Gelde çalış ya vay arkadaş