• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kimler mesleğine sahip çıkıyor?

Kimler Mesleğine Sahip Çıkıyor

• sahip çıkmıyorum, ezilmek hoşuma gidiyor

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    25
  • Anket kapatılmış .

o_gencoglu

Kayıtlı Kullanıcı
- Sigortasız Çalışan
- 800 900 TL ye peki diyen
- Yetkin olmayan eğitimsizler tarafından ezilen
- Mühendis olduğunun farkında olmayan

Arkadaşlarım lütfen oylamasın...

SİZLER MÜHENDİS' SİNİZ
HERHANGİ BİR PERSONEL YADA ŞOFÖR YADA SEKRETER DEĞİLSİNİZ.... BUNU FARK EDELİM...

Doktorluk neden saygın bir meslek biliyor musunuz?
Çünkü 22 yaşında bir öğrenci Tıp Fakültesine adım attığı zaman, fakültenin dekanı bile öğrenciye Doktor Bey diye hitap ediyor;
Kendi içlerinde birbirlerine saygı duyuyorlar!

EĞER MESLEĞİNE SAYGI DUYMAZSAN SÜRÜNÜRSÜN....

Değişik bir anket olmuş. Öyle şeyler yazılmış ki 1. den başka bir şey işaretlemez gibi kimse :)

Fatih kardeşim abim, samimi söylüyorum kimse hızımı kesmesin daha bu site üzerinden neler yapacağım öyle 40000 öğretmen al 1500 bilmem ne 30000 başka birşey yok kardeşim öyle yağma... herkesi uyandırmak için bi süre uğraşacağım.... yardımcı olmanı bekliyorum....

Fatih Melyun ve diğer yazacak olan tüm arkadaşlardan;

benimle ve veya bana destek olanlarla tartışacaklar da çıkacaklar ama yapacak birşey kalmadı artık!!!

valla bende bu atamalar için çok ugraşıyorum buradan yada diğer forumlardan çeşitli yerlere mesajlarla olsun ancak aktif olan kimse yok
bi imza kampanyası var zar zor 600kişi imzalamış nerde çevreciler bilmem agzını açan kadro istiyor ama çabalayan yok

AKTİF OLACAĞIZ
millete sorsan kral ama 1000 tl maaş alan yok....

HERKESİ HAREKETLENDİRECEĞİZ
KENDİMİZ İÇİN HAREKETLENDİRMEMİZ LAZIM

Arkadaşlarım sadece beğenmeyin takip edin takipçisi olun
BUGÜN BURADA BAŞLADI
SONUCA ULAŞMADAN DURMAK YOK

yahu çevre şehircilik bakanlığı sözleşmeli alım yapıyor 5 tane çevre mühendisi 40 tane inşaat mühendisi....
hayır ilginç tarafı çevre bölümünde para kazanılıyor şehircilikte harcanıyor... var mı böyle bişey!!!

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
çevreyle ilgilenmiyor ŞEHİRCİLİK YAPIYOR.....

Çevre ve Şehircilik bakanlığının birleştirilmesini tam olarak çevresel faaliyetlerin pasifleştirilmesi olarak görüyorum.
Orman ve Su işleri bakanlığı çevre bakanlığı altına verilmeliydi. Şehircilik bakanlığı da ayrı olmalıydı. Yaklaşım çevre uğruna sanayiciyi baltalamayalım olunca sonuç çevre ve şehircilik bakanlığı oluyor maalesef.
Biz her türlü desteği veririz hiç merak etmeyin. Yeter ki heyecanlı bu mesleğe sahip çıkan başkalarını da görelim.

zaten İNŞALLAH tekrar ayrılacakmış gibi bir duyum almıştım il müdürlüğünden

UYUYANLARA DEVAMLI HAKARET EDECEĞİM BUNU BİLİN LÜTFEN

KALDIR KAFANI KARDEŞİM

@o_gencoglu

Hakaret kısmını kabul edemeyiz maalesef, doğrudan kişi hedef alınmadan yapılacak iğnelemeler daha uygun olacaktır.

ben hayatım boyunca isim kullanmadım tek kişi bana hep az gelmiştir ya kitleleri uyandıracağım ya kitlelerin altında kalacağım

12000 üyeli sitemizden mesajlarınıza gelecek tepkilere bakalım. Destekleyici yada köstekleyici bir tepki gelirse önümüzü görmüş oluruz.
Fakat benim yıllarca yaptığım çabalarımdan bildiğim tepkisizlik ve birileri elbet uğraşır mantığı.

Fatih abim farkındayım hangi ülkede yaşadığımın insanlar tepkisiz... bunu da biliyorum... ama yapacak birşey yok farklı yollarda deneyeceğiz, sahip olduğum domainler var onlarıda kullanmaya başlayacağım yavaş yavaş