• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Kimyasal arıtma çamurları

Kayıt
15 Mart 2010
Mesajlar
112
Beğeniler
168
Şehir
İstanbul
#1
Arkadaşlar merhaba,

Geçici faaliyet belgesi başvurusu öncesi İ.S.K.İ 'den DKKR başvurusu sürecindeyim. Firmamızdaki kimyasal arıtma sonucu oluşan arıtma çamurlarını İstanbul içinde gönderebileceğim lisanslı bir bertaraf tesisi aramaktayım. Firma ismi verebilecek olan ve görüş belirtecek olan arkadaşlar olursa çok sevinirim, teşekkürler.
 
Kayıt
20 Ekim 2010
Mesajlar
2
Beğeniler
20
Şehir
İSTANBUL
#2
Sadık Bey merhaba,

Güncel olduğunu düşünmüyorum fakat yol göstermesi açısından Atık Yönetimi Dairesi Başkanlığı Sayfasında bulunan lisanslı tesisler linkine tıklayarak oluşan atığın kodunu girdiğinizde size atık geri kazanım ya da bertaraf eden tesislerin dökümü çıkacaktır. Sizin atığınızın kodu 19 02 05 gibi geldi ve buna göre bir arama bile yaptım umarım yardımcı olur.
 

Dosyalar

Kayıt
23 Eylül 2015
Mesajlar
11
Beğeniler
249
#10
Selamlar,

Yenilenen DKKR Başvuru Dosyasını sizinle paylaşmak isterim. Henüz İSKİ nin internet sitesinde yayınlanmadı. Ama İSKİ den rica ettim, gönderdiler. Sizin de ihtiyacınız olabilir .

Selamlar,
Selen
Selen Hanım paylaşımınız dan ötürü teşekkür ederim, müthiş bir zamanlama :)