Kimyasal arıtma çamurları

Sadık Güven

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Arkadaşlar merhaba,

Geçici faaliyet belgesi başvurusu öncesi İ.S.K.İ 'den DKKR başvurusu sürecindeyim. Firmamızdaki kimyasal arıtma sonucu oluşan arıtma çamurlarını İstanbul içinde gönderebileceğim lisanslı bir bertaraf tesisi aramaktayım. Firma ismi verebilecek olan ve görüş belirtecek olan arkadaşlar olursa çok sevinirim, teşekkürler.

Neşe Taştan

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Sadık Bey merhaba,

Güncel olduğunu düşünmüyorum fakat yol göstermesi açısından Atık Yönetimi Dairesi Başkanlığı Sayfasında bulunan lisanslı tesisler linkine tıklayarak oluşan atığın kodunu girdiğinizde size atık geri kazanım ya da bertaraf eden tesislerin dökümü çıkacaktır. Sizin atığınızın kodu 19 02 05 gibi geldi ve buna göre bir arama bile yaptım umarım yardımcı olur.

Dosyalar

Sadık Güven

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Neşe hanım çok teşekkür ederim, şu anda bir firma ile görüşüyorum sonucu burdan da paylaşacağım.

Erkan Karakaya

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
EKOLOJİk ENERJİ FİRMASINA GÖNDERE BİLİRİSNİZ ATIK KODUNUZ 19 08 13 olabilir.

Sadık Güven

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Erkan bey teşekkürler, ekolojik enerji firmasına gönderiyorum. Atık kodu olarak 11.01.09 'u belirledik.

Erkan Karakaya

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
atık kodunu ekolojik çevre ile değilde il müdürlüğünüz ile belirlerseniz daha iyi olur.

Burçak SG

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
bence atığı göndermeden önce linkteki resmi yazıyı okumalısınız. !!!! çok önemli!!!
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.

Fosfornaya

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Selamlar,

Yenilenen DKKR Başvuru Dosyasını sizinle paylaşmak isterim. Henüz İSKİ nin internet sitesinde yayınlanmadı. Ama İSKİ den rica ettim, gönderdiler. Sizin de ihtiyacınız olabilir .

Selamlar,
Selen

Dosyalar

CMNet Okuru

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Selamlar,

Yenilenen DKKR Başvuru Dosyasını sizinle paylaşmak isterim. Henüz İSKİ nin internet sitesinde yayınlanmadı. Ama İSKİ den rica ettim, gönderdiler. Sizin de ihtiyacınız olabilir .

Selamlar,
Selen
Selen Hanım paylaşımınız dan ötürü teşekkür ederim, müthiş bir zamanlama :)

Yukarı Alt