• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Kimyasal Değerlendirme Uzmanı (KDU) Eğitimi Hk.

• Konuyu başlatan Silinen üye 50218
  • Başlangıç tarihi
    Konu Sahibi
KKDİK NEDİR?
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yayınlanan ve 2017 yılında yürürlüğe giren KKDİK (Kimyasalların Kaydı, Değerlendirilmesi, İzni ve Kısıtlanması) Hakkındaki Yönetmelik gereğince: Yıllık 1 ton ya da daha fazla miktarda madde ithal eden veya imal eden ilgili üretilen maddeyi Bakanlığa bildirmek zorundadır!
Kayıtlar için Çevre ve Şehircilik Bakanlığına başvuru yapmanız gerekmektedir. Kaydı yapılmamış maddeler yönetmelik gereğince imal veya ithal EDİLEMEYECEKLERDİR.! İlgili yönetmeliğe ulaşmak için:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Eğitim ile ilgili bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

ALKIM ÇEVRE ARITMA ALT YAPI HAVUZ DANIŞMANLIK PROJE İNŞ. TAAH. SAN. Ve TİC.LTD.ŞTİ.:
Çevre Şehircilik Bakanlığı tarafından KİMYASALLARIN KAYDI, DEĞERLENDİRİLMESİ, İZNİ VE KISITLANMASI HAKKINDAKİ YÖNETMELİK uyarınca Eğitim Kuruluşu olarak onaylanmıştır.

14 EYLÜL 2021 eğitimimiz başlıyor. Toplamda 8 gün 64 saatlik eğitim yüzyüze yapılmaktadır. Sınav tarihimiz 24 Eylül'dür.
KKDİK_DANIŞMANLIĞI - EYLÜL.jpg

TÜV 1000 tl sınav parasi alıyormus. eğitimi veren kurum değil TÜV alıyor bu parayı, hadi eğitim pahalı olsa anlarım da sınavın 1000 tl olması ne demek ya? bi de kazanamazsan tekrar 1000 tl verip sınava giriyorsun. sınav parasi dedigin 100 olur 200 olur 1000 ney lan yuh...

KDU Eğitimi veren bütün kurumlar TÜV'e mi sınav yaptırmak zorundadır?

Kimyasal değerlendirme uzmanı sınavında hesaplama soruları hakkında bilgisi olan var mı? Kaynağı olan var mı