• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kocaeli Üniversitesi

Yavaş yavaş dostum ;) zamanla birçok KOU lü Ç.M. öğrenci-mezun arkadaşımızla burda buluşacak sıkıntılarımızı birlikte gidermeye çalışacak birbirimize yardımcı olacağız..

Değerli KOU Ç.Mh. adayları mezunları olan arkadaşlarımız bu forum bizim tecrübe ve bilgi alışverişi yapmamız açısından çok değerli. Hep birlikte gereken ehemmiyeti verelim. Birlikten kuvvet doğar.

159 okunma 14 cevap karşılığında sevgili kouda okuyan bilinçli çevreciler.. sizleri tebrik ediorum... anlamlı katkılarınız siz baktıkça eminim daha yararlı olacaktır....bakmaya devam edin... :)

Yeni kazanan ve halihazırda üniversitemizde okuyan arkadaşlarımızı buraya bekliyoruz..çeşitli düşünceleriniz dersler bölüm ve hocalar hakkında bilmek istediklerimizi elimizden geldiğince cevaplamaya çalışacağız..:) 4.sınıf öğrencisi olarak sizlere yardım etmeye hazırız..)) lütfen katılım gösterelim ve grubumuzada üye olalım arkadaşlar :)

bende umuttepedenim:)) yeni üye oldum selam herkese 2,sınıf öğrencisiyim staj yapıcam bu yaz ilk defa bilgilendirirseniz sevinirim:))

Kocaeli Üniversitesi Çevre mühendisliği halen devam eden arkadaşlar, bölüm öğretim görevlileri hakkında ne düşünürler acaba??

nilay sana tavsiyem tubitak mam ın staj başvuru günleri kaçırmamandır eğer laboratuvar stajını orda yapmak istiyorsan :) Bende 2011 mezunuyum :)