• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Koku problemi

Adem Enbiya

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
kamu
arkadaslar gıda üretimi yapılan firmalarda koku önleyici tedbir almak için bildiğiniz aktif karbon filtreleri yapan firmalar var mı? ben netten araştırdım biraz ama hep atıksu için firmalar çıkıyo daha önce bu öalışmayı apan arkadaslar yardımcı olabilir mi acaba?

@Ali Çarboğa

Ali Bey sitemizin firma tanıtımları adlı bölümünde firmanızın tanıtımını yaparsanız daha etkili reklam olur kanısındayım.

Ali bey öncelikle ilgili yerde firmanızın tanıtımını yapın lütfen, ürünlerinizden, hizmetlerinizden ve referanslarınızdan bahsedin. iletişim bilgilerinizi yazarak.

Daha sonra ilgi alanlarınızda üyelerimize destek olurken.. .. ürünümüz bu işi yapmaktadır diyerek yönlendirmeler daha doğru olacaktır :)

@Fatih Özcan

Alakanıza çok teşekkür ederim. Firma tanıtım kısmını bulabildim ve sanıyorum birşeyler yapabildim. Bir bakıp fikir verebilirseniz çok sevinirim. Bizler endüstriyel boyutta sulu baca filtreleri ve Biyolojik baca filtreleri üreten firmayız. Sizin gibi değerli dostlarımız bizlere verdikleri fikirler ile yaptığımız argeler de Dünyanın ilk başarıya ulaşmış ramöz filtresini yapabildik desteklerinizi beklemekteyiz. Bu destek fikri bazda şimdiye kadar kanayan yara haline gelmiş ve çözümü için büyük paralar harcanmasına rağmen tam manasıyla başarılamamış prosesler olmasını umut ederim. Bu tür prosesler üretkenlik açısından bizleri teşviki mesaiye zorlar ve bizler de birşeyler yapabilmenin mutluluğunu yaşarız. Bu konular ile ilgili hatrı sayılır büyük denecek referaslarımız mevcut. Selamlar...