Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kokuya sebep olan emisyonların kontrolü yönetmeliği

Konu, 'ARŞİV' kısmında Phonus Ltd tarafından paylaşıldı.

?

İşletmenizin çevreye koku kirliliği yarattığını düşünüyormusunuz?

1. Evet

33,3%
  2. Hayır

66,7%
  3. Belki

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Phonus Ltd

Phonus Ltd CMNet Üyesi

Birçok endüstride biyolojik arıtmalar yarattığı kötü kokular ile işletmelerin önemli sorunlarından biri. Özellikle 2012 başında yürürlüğe giren koku yönetmeliği ile işletmeler yaydıkları kötü kokulara çözüm aramaya başladılar.

Phonus Ltd. Bioenzim ürünleri Bio-X isimli biyolojik preprasyonu ile koku sorununu kökünden çözüyor. Ekonomik ve yenilikçi olan ürünümüz koku sorununa getirdiği basit ve innovatif uygulama yöntemi ile işletmelere, idari tedbirlere karşı alternatif bir çözüm sunuyor.

Detaylı bilgi için www.phonus.net adresimizi ziyaret ediniz.

Saygılarımızla,
    Phonus Ltd. Bioenzim Ürünleri

İlginizi Çekebilir

TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...