• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kömür cürufu

Elif Cihan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ELİNSAN ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ A.Ş.
kömür kazanından çıkan kömür curuflar ne yapılmalı. bunlar için analiz yaptırılmalı mı yaptırılacaksa hangi analiz(ek3 mü ek 2 mi) ? ruhsatlı harfiyat alanlarına verilmesi doğru mudur?

Merhaba ,

Kazanın bir fotoğrafını paylaşmanız ve hangi maddeden yapılmış olduğu vb bilgiler vermeniz mümkün müdür ?

Fatih bey elimde boyle bır bılgı yok sadece kömür kazanı denıldı ..pekı nelere dıkkat etmelıyım nasıl olursa tehlikeli olur yada tehlikesiz olur

Aklıma gelen ilk kod 16 02 15 kodlu Iskarta Ekipman oldu. Yine de arkadaşların dediği gibi, öncelikle atığı alacak firmanın belirlemesi gerekiyor.

Atığı ben alsam kesinlikle kod belirtmezdim. Ancak şu an içim rahat 200140 diyorum. İl müdürlüğünden görüş almanız en doğrusu olacaktır. Bu tarz hiç bir tanıma sığmayan atıklar riskli oluyor ?