Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

KOSGEB Desteği Alınması

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Aykut Bavyera tarafından paylaşıldı.

 1. Aykut Bavyera

  Aykut Bavyera CMNet Üyesi

  KOSGEB danışmanlık desteği için iş termin planı hazırlanması konusunda bilgisi olan arkadaşlardan destek bekliyorum. Varsa Örnek bir İş Zaman Planı elinde bulunan varsa yayınlarsa sevinirim.
   
 2. Hakan Güngördü

  Hakan Güngördü CMNet Üyesi

  Kosgeb'in hangi desteğinden faydalanacaksınız ?
   
 3. argü

  argü CMNet Üyesi

  KOSGEB' in Danışmanlık Desteğinden bahsediyor arkadaş. Bizde kendi firmamızda başlayacaz iş bitince uygulamaya, ama nasıl olacağı konusunda bir fikrimiz yok :)
   
 4. Mahmut Cimşit

  Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

  destek kapsamından faydalanmanız için 20 iş günü hizmet vermeniz gerekmetedir. Bunun için yapılması gereken ek*1 tesisler için zaten 2 gün gidiyorsunuz. Ek-2 tesisler için ise en az 20 iş günü gitmeniz gerekmektedir. İs termin planı ile ilgili olarakta bir tablo oluşturacaksınız. tahmini hangi gün gideceginizi ve ne iş yapacagınızı gösteren bir yazı veya tablo oluşturacaksınız.
   
 5. Aykut Bavyera

  Aykut Bavyera CMNet Üyesi

  Bir Örneği varsa elinde atsan ona göre uygulama yapsak ;) hayır işlemiş olursun kanımca :)))
   
 6. argü

  argü CMNet Üyesi

  İşte o örnek olsa zaten herşey düzelecek. Ama nereye mesaj yazdıysam kimse iş termin planı örneği vermed :D top secret sanırım :D
   
  Fatih Özcan bunu beğendi.
 7. qrafiqer

  qrafiqer CMNet Üyesi

  örnek olur mu bilmem..
   

  Ekli Dosyalar:

 8. Özlem BAKİ

  Özlem BAKİ CMNet Üyesi

  kosgebe konuyla ilgili bizde başvurduk ama pek olumlu bakmadılar...1-2 gün gittiğiniz bi yer için nasıl destek verelim dediler...danışmanlık desteği alan ve konuyla ilgili süreci bilen illaki vardır diye düşünüyorum:)
   
 9. qrafiqer

  qrafiqer CMNet Üyesi

  kosgeb genelde danışmanlık alınacak kuruluşun TSE hizmet yeterliliğinin olup olmadığına bakar... ayrıca ilgili konu başlığınında aşağıdaki kapsamda olması önceliktir.
  Çevre: İklim Değişikliği, Çevrenin Korunması, Çevre Dostu Ürün ve Üretim, Çevre Mevzuatı Kapsamındaki konular.

  bu kapsamda iseniz firmaya destek aldırabilirsiniz...

  Unutmadan! ; firmanında kosgeb veri sisteminde kayıtlı olması eksik döküman veya bilgilerinin tamamlamış olması gereklidir.
   
 10. argü

  argü CMNet Üyesi

  Teşekkürler olur inşallah :)
   
 11. Mahmut Cimşit

  Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

  iş termin planı ideal ama o iş termin planını en az 20 günlük yapmanız gerekmektedir.
   
 12. Adnan Özhan

  Adnan Özhan CMNet Üyesi

  bu işe yaramaz.en az 20 günlük plan isteniyor
   
 13. argü

  argü CMNet Üyesi

  Tamam da bu formatı kullanıp altına tablo halinde tarih, yapılacaklar, görülen eksiklikler imza falan gibi şeyler eklesek olmaz mı? Ekteki örnek gibi ???
   

  Ekli Dosyalar:

 14. Mahmut Cimşit

  Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

  Ekli dosya gibi yaparsanız olur. Dosyayı baz almayın rasgele yazılmıştır.
   

  Ekli Dosyalar:

 15. Mahmut Cimşit

  Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

  yüklediğim doyayı kafanıza göre doldurun. Kaşe imza Tamadır demektedir.
   
 16. argü

  argü CMNet Üyesi

  Teşekkürler blacknapal.
   
 17. Funda T. Kurt

  Funda T. Kurt CMNet Üyesi

  blacknapal ın yüklediği gibi bir çalışmayla kosgeb desteğine başvuruda bulunduk ama reddedildi.. İş termin planında bir güne "eksik belglerin temini" yazmıştım. sonuç olarak il müdürlüğüne yada başka kuruma nezaman başvuruda bulunucağınızı bilebilirsiniz ama onlardan nezaman cvp geleceğini yada eksik belge çıkartıcaklarmı tam kestiremiyorsunuz.. Ama illa ki bir eksiklik buldukları için bende iş termin planında böyle bir ifade kulandım.. bize gelen cvp aynen şu "biraz daha gerçekçi adam.gün hesabı yapılması gerekmektedir." resmen dalga geçilmiş.. bizim işimizde gün gün bir standart yokki.. ben o gün ne pozisyonda olabiliceğimi şimdiden nerden bilebilirim.. ne yazabiliceğim konusunda yardımcı olabilicek veya fikir verebilecek arkadaşlar varmı?
   
 18. Cansu Bağ

  Cansu Bağ CMNet Üyesi

  Kesinlikle bu konuda haklısınız. Ben de ek-2 den bir tesis için başvuru yaptım. Normalde yılda 12 gün gideceğim tesis için 20 günlük plan yaptım. KOSGEP' teki danışmanım beni arayarak; bu verdiğiniz tarihlerde gideceğinizi teyit ediyor musunuz dedi. Denetlemek adına verdiğim tarihlerde, habersiz tesise gidip benim orada bulunup bulunmadığımı kontrol edecekmiş. Danışmanlık adına 1 aydan önce plan yapılamıyor ki koskoca 12 aylık bir planı uygulayabilelim. Danışman olarak yardımcı olacaklarına işi zorlaştırıyorlar.
   
  Tantekin bunu beğendi.
 19. vagojeo

  vagojeo CMNet Üyesi

  KOSGEB'in neyi düzgün ki zaten arkadaşlar..
   
 20. Funda T. Kurt

  Funda T. Kurt CMNet Üyesi

  yaa yokmu hiç bir iş termin planı götürüpte onay alan acaba ? hyb aldığıma pişman olucam nerdeyse :)
   

İlginizi Çekebilir

indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...