• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

KOSGEB Desteği Alınması

Aykut özlü

Kayıtlı Kullanıcı
KOSGEB danışmanlık desteği için iş termin planı hazırlanması konusunda bilgisi olan arkadaşlardan destek bekliyorum. Varsa Örnek bir İş Zaman Planı elinde bulunan varsa yayınlarsa sevinirim.

Ben pişman oldum şahsen ve başvurumu geri çektim. Siz gerçekten 20 günlük İş Terminine uyabileceğinizi teyit ediyorsanız neden onaylamasınlar =)) Bir de hadi uydunuz diyelim 20 günlük plana; Danışmanınız sizi araştırıyor, yaptığınız çalışmaların uygun olup olmadığına dair araştırma yapıyor, uygun görürse desteği veriyor. Yani 20 günlük iş planı sonunda.

tesisim ek 1 olduğu için 20 gün meselesinde sorun yok.. ancak iş termin planına yazdıklarımı kabul etmiyorki zaten.. bide plana yazdıklarım zaten biraz atmasyon gibi oluyor..yani tam o gün o işimmi olucak yoksa başka bi işimmi.. tamamen hayal kuruyorum şu tarihte başvurursam şunda da cvp verirlerse.. şu tarihede başvuru yaparım felan felan :)

@gulcinbozkurt

çok teşekkür ederim :) birde bunu deneyeyim.. ancak son satırda eğitim yazmışsınız ya bende ilk başvurumda eğitim yazdım ancak "bu bir danışmanlık desteği fakat eğitimle birbirine girmiş" dediler..o_O yani vermemek için ellerinden geleni yapıyorlar galiba..