• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

KOU Çevre Mühendisliği Klubü

Çevreseli

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ZF Sachs Süspansiyon Sistemleri San. ve Tic. A.S.
Çevre Kulübü 1995 yılında kurulmuş ve 13 yıldır aktif olarak çalışmakta olan bir kulüptür. Kulübümüz geçen 13 yıl boyunca çevre bilincini ilk olarak üyelerimize daha sonra ise halkımıza benimsetmeyi amaçlamıştır. Öğrencilerin sosyal etkinliklerle duyarlılıklarını arttırmayı ve bütün bu çalışmalar sırasında arkadaşlık ortamını sağlayarak herkesin büyük bir istekle yardımcı olmasını sağlamayı amaçlamıştır.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Duyuru:
ÇMO III. Öğrenci Üye Kurultayı, 25-26 Nisan 2009, Kocaeli Üniversitesi, Umuttepe Yerleşkesi, Morfoloji Binası Konferans Salonunda Düzenlenecektir.

Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü Öğrenci ve Mezunlarını Burada Paylaşıma Bekliyorum.

n5368057429_6079.jpg

Gizem merhaba bende kocaeli üniversitesi çevr mühndisliği öğrencisiyim kaçıncı sınıftasın glir gelmez üye oldum demişsin ama bende senin gibi oldum ama pek bir faaliyetini göremedim benim kaçırdıgım senin yakaladıgın birşeyler var ve söylersen sevinirim.

@gzmmtlu guzel anlayışın sana göre farklı galiba...cevre kulubunun yapmış oldugu tek sey fasıl düzenlemek...bu dönem bitti ve ortada kayda deger hiç bir şey yok...neyini güzel buldun hayla anlamış değilim..